"Дніпро" вирвав перемогу у "Політехніки"

13 березня 22:07
Переглядів: 554
політехніка дніпро

«Дніпро» в напруженій боротьбі здолав «Політехніку-Галичину», вирвавши перемогу з рахунком 89-82 на останніх хвилинах матчу.

Гравець матчу

Форвард «Дніпра» Станіслав Тимофеєнко не просто став найкращим гравцем своєї команди, відзначившись дабл-даблом (17 очок + 10 підбирань + 6 передач) і 27 балами РЕ, а й забив важливі кидки з гри та з лінії штрафних на останніх хвилинах, коли вирішувалася доля матчу.

Хід гри

Навіть незважаючи на відсутність травмованого Олександра Мішули, «Дніпро» виграв першу половину із шестиочковою перевагою (48-42). Господарі мали суттєву перевагу в боротьбі під щитами, зібравши вдвічі більше відскоків, ніж суперник, пара «бігменів» якого Лемик-Івшин зосередилася на здобутті очок. Однак ані вони, ані Ентоні Майлз й Олександр Кольченко, котрі принесли «левам» по 12 очок, не завадили дніпрянам домінувати в другій чверті. Вагомий внесок у ривок «Дніпра» зробив Максим Закурдаєв, котрий тричі влучив у кошик «Галичини» з-за дуги.

У третій і найбільш результативній чверті, яка завершилася за нічийного рахунку, жодній із команд не вдалося змінити співвідношення сил на паркеті. Але не зумівши відзначитися здобутими очками протягом майже семи хвилин заключного періоду, «Дніпро» дозволив супернику ліквідувати розрив у рахунку. Останні хвилини матчу змусили понервувати вболівальників дніпропетровського клубу, однак Станіслав Тимофеєнко й партнери зуміли втримати переможну різницю в рахунку.

Статистика

Окрім Тимофеєнка, в складі «Дніпра» варто відзначити Максима Балашова, котрий здобув 17 очок, і Максима Закурдаєва, на рахунку якого 16 очок. Костянтин Глазирін оформив ще один дабл-дабл (12 очок + 10 підбирань).

Ентоні Майлз приніс «Галичині» 24 очка, а також зібрав 8 відскоків. 18 очок і 9 підбирань на рахункуЯрослава Лемика, 17 очок і 7 підбирань – Максима Івшина, 14 очок і 5 підбирань – Олександра Кольченка.