"Дніпро" затвердив кандидатуру Маркевича ще місяць тому"

27 травня 14:44
Переглядів: 191
Віктор Грачов

Відомий футбольний експерт, заслужений тренер України Віктор Грачов поділився роздумами щодо майбутнього співпраці Маркевича та "Дніпра".

"За наявною у мене інформацією, кандидатура Мирона Маркевича в якості тренера дніпропетровської команди була затверджена ще місяць тому. Думаю, це правильний крок як для "Дніпра", так і для самого тренера.

Мирон Богданович - досвідчений фахівець, він заздалегідь зумів вгадати ту ситуацію, яка зараз відбувається в країні. Та й ухід Хуанде Рамоса виявився дуже доречним - віддавши "Дніпру" все, що було в наявності, іспанець залишив своєму наступнику вельми хороший спадок.

За великим рахунком, цій команді не потрібно давати нічого принципово нового. Мирону Богдановичу необхідно всього-навсього привнести новий імпульс, що, перш за все, стосується колективної гри. Мені здається, що в "Дніпрі" і "Металісті" приблизно однаковий підбір виконавців, та й командна й індивідуальна майстерність приблизно рівні.

Крім того, що український фахівець не з чуток знайомий з єврокубковими баталіями, його прихід привнесе елемент позитивного струсу. Поява на тренерському містку нового наставника - завжди перевірка на профпридатність для футболістів. Призначення Маркевича - потрібний крок для того, щоб вдихнути в "Дніпро" нове життя", - розповів Грачов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: