"ДніпроАЗОТ" обіграв "Галичину"

14 грудня 19:50
Переглядів: 62
Політехніка Давидюк
«Політехніка-Галичина» була близькою до того, щоб здобути другу перемогу в сезоні та вдруге зробити це в матчі з «ДніпроАЗОТом». Однак «стрижі» зуміли відіграти чотирнадцятиочкове відставання в третій чверті і завдяки потужному фінішному спурту виграли матч із рахунком 88-72.

Гравець матчу

Захисник «ДніпроАЗОТу» Юджин Харріс став головним героєм зустрічі. Лідер дніпродзержинців спершу організував «камбек» своєї команди, а потім повів її до перемоги, забиваючи на будь-який смак. Загалом на його рахунку 37 очок, 25 із яких було здобуто після великої перерви. Варто відзначити й 8/11 дальніх кидків у виконанні легіонера, котрий, таким чином, встановив новий рекорд сезону.

Хід гри

Ніщо не віщувало біди для «ДніпроАЗОТу», який зусиллями насамперед дуету Харріс-Фергюсон виграв першу чверть із п’ятиочковою різницею в рахунку. Проте наступний період «стрижі» повністю провалили, здобувши лише 10 і дозволивши суперникові відзначитися вдвічі більшою кількістю очок. Ривок «левів», який розпочав дальній кидок Едуарда Федчука, підсумували два не менш влучні триочкові від Миколи Полюляка, котрому судилося встановити остаточний рахунок першої половини (33-39).

Продовжили львів’яни «розривати» оборону «ДніпроАЗОТу» й на початку третьої чверті, під час якої особливо розігрався Олександр Доленко. Здавалося, що господарі повністю віддали ініціативу супернику, аж покиВалерій Плеханов не узяв тайм-аут за критичного для його команди рахунку 39-53. Після цього дніпродзержинці надійніше заграли в захисті, а серія дальніх кидків Юджина Харріса надихнула партнерів, які зрештою відіграли відставання та навіть вирвалися вперед (61-59). Заключну десятихвилинку «АЗОТ» на чолі з Харрісом провів настільки потужно, що сумніви щодо переможця матчу зникли задовго до фінальної сирени.

Статистика

Харрісу в складі «ДніпроАЗОТу» найактивніше допомагали Кріс Фергюсон (12 очок + 6 підбирань), Ернесто Ткачук (11 очок + 8 передач) і Богдан Байда (10 очок).

Ярослав Зубрицький став найкращим у складі «Галичини», відзначившись 17 очками. Антон Давидюкоформив дабл-дабл (15 очок + 12 підбирань). На рахунку Дмитра Тихонова 11 очок і 6 підбирань,Олександра Доленка – 11 очок, 6 передач і 5 підбирань, Едуарда Федчука – 10 очок і 8 передач.