«ДніпроАЗОТ» завдав поразки «Говерлі»

18 грудня 19:50
Переглядів: 119
Default Image

Чудова гра ветерана українського баскетболу Володимира Гуртового допомогла «ДніпроАЗОТу» здобути переконливу перемогу над «Говерлою» з рахунком 73-59. Натомість івано-франківці провели найгірший матч у сезоні, встановивши особистий антирекорд за кількістю здобутих очок. 

Уже на старті поєдинку низка влучних триочкових кидків, двома з яких відзначився Олексій Чигринов, забезпечила господарям паркету перевагу, що матеріалізувалася в цифри «24-13» на табло за підсумками першої чверті. Незважаючи на спроби «Говерли» наздогнати суперника, дніпродзержинці, за рахунок домінування під щитом і дальніх кидків, стримали натиск гостей і навіть збільшили розрив у рахунку – 44-28.
 
Після великої перерви співвідношення сил на майданчику не змінилося. «ДніпроАЗОТ», у складі якого активізувалися Сергій Горбенко та Володимир Гуртовий, виграв передостанній період з мінімальною різницею в рахунку. Таким чином, завдання, яке постало перед підопічними Євгена Мурзіна в останній чверті, враховуючи характер гри, виявилося надскладним. На заваді перемозі «АЗОТу» не стали ані п’ять фолів капітана Стансілава Сокура, ані невиразна гра новачка Престона Ноулса, який так і не зумів відзначитися у своїй дебютній грі в Суперлізі жодним очком.
 
Володимир Гуртовий завершив гру з показниками 19 очок, 7 підбирань і 3 блок-шоти. 14 очок «ДніпроАЗОТу» приніс Сергій Горбенко, крім того, зібравши 6 відскоків. По 9 очок здобули Майкл Даніген, Станіслав Сокур і Олексій Чигринов.
 
17 очками та 4 підбираннями у складі «Говерли» відзначився Маркус Вокер. 12 очок стали здобутком Данте Свонсона.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: