До 8 січня 2017 року триватиме конкурс "Посилка успіху" від Фонду Кличка

23 листопада 09:20
Переглядів: 157
Посилка

В п’ятий раз поспіль в Україні стартує конкурс «Посилка успіху» від Фонду Кличка. Відтак 50 спортивних осередків зможуть отримати новий спортивний інвентар.

Щоб отримати «Посилку успіху» потрібно підготувати 3-хвилинний відеоролик (телефон / фотоапарат), який засвідчує тренування вихованців спортивної секції або команди дітей чи підлітків.

Ролик необхідно завантажити у YouTube або Facebook. Опісля зареєструвати свою заявку в системі: https://my.klitschkofoundation.org/login. Учасники, які вже подавали свої заявки у попередніх конкурсах від Фонду Кличка, реєструють заявку у своєму діючому профілі.

До участі у конкурсі можуть долучитися тренери, вчителі фізкультури, школярі та їхні батьки. Журі не буде оцінювати технічну якість зйомки, натомість відео-ролик конкурсанта має бути: оригінальним, тривати не більше трьох хвилин, показував тренування спортивної секції або команди та не порушувати авторські права.

Подати заявку на участь у конкурсі можна до 8 січня 2017 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені 16 січня 2017 року на сайті Фонду Кличка.

Детальна інформація про умови Конкурсу на сайті:

http://klitschkofoundation.org/news/konkurs-za-posilku-uspikhu-rozpochavsia/

Нагадаємо, що у 2016 році Фонд Кличка надав переможцям із Львівщини 2 «Посилки успіху» зі спортивним інвентарем (в Турківському та Самбірському районах) та встановив 2 спортивні майданчики у містах  Бориславі та Новому Роздолі в рамках конкурсу «Клич друзів - граймо разом». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: