До фестивалю "Дитяча легка атлетика ІААФ" знову долучились п’ятикласники Тернополя

04 листопада 12:30
Переглядів: 101
легка атлетика ІААФ

Діти віком 10-11 років, які проживають у мікрорайоні «Канада» та навчаються у ТЗОШ №23, ТЗОШ № 11 і Класичній гімназії, стали учасниками фестивалю за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ». З кожної школи було представлено дві команди по шість спортсменів. Відбувся захід у спортивному залі ЗОШ №23.

Відкрив дійство президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області Валерій Єднак, який побажав учасникам перемог та спортивних звершень. На святі також були присутні відомі спортсмени-легкоатлети Тернопільщини майстри спорту та кадидати у майстри спорту України, переможці та призери міжнародних і всеукраїнських змагань з лекгої атлетики, члени збірних команд України та області, які виступали у ролі як запрошених гостей, так і суддів.

Веселу розминку перед спортивними випробуваннями з юними легкоатлетами провела майстер спорту України зі спортивної гімнастики Олена Шульгіна. Усі учасники проявили свої фізичні здібності у цікавих легкоатлетичних естафетах: «Хрестик», «Драбинка», «Метання спису», «Багатоскоки» та «Формула 1». Найактивнішими у змаганнях стали п’ятикласники: Царик Віталій, Пастух Максим, Чайковський Дмитро, Пончик Олександра, Федунів Віка, Горин Надя.

Суддівська колегія нагородила усіх учасників грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, сертифікатами від Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, подарунками від постійного партнера ТМ «Ласунка» та солодощами від ТМ «ТерА».

Організаторами фестивалю «Дитяча легка атлетика ІААФ» виступили Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Олімпійська академія України, Тернопільське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України, КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» та управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: