До Івано-Франківська завітали найсильніші чоловіки Західного регіону

27 липня 22:41
Переглядів: 321
богатирські ігри

У Івано-Франківську на Вічевому Майдані відбулися "Богатирські ігри", на які з’їхались найсильніші чоловіки Буковини, Прикарпаття та Закарпаття, щоб позмагатись за кубок Західного регіону України.

Сьогодні у Івано-Франківську відбулись «Богатирські ігри», які зібрали найсильніших хлопців із Закарпаття, Чернівців, Львова та із різних регіонів Прикарпаттяю

Щоб отримати кубок Західного регіону України хлопці позмагались у різних богатирських класах: піднімали 70-ти кілограмову гантелю однією рукою, піднімали колоду вагою у 100кг, носили великі вантажі по 110кг, обертали 300 кілограмове колесо та побігали у різних естафетах. За словами організатора Назарія Павліва, фінішем змагань буде приз – кубок Західного регіону України, але головною метою сьогоднішніх змагань є показати молоді, за яким формати потрібно жити.

«Сьогодні нашою ціллю є продемонструвати глядачам, що потрібно займатись спортом. Це особливо стосується молоді, яка повинна обирати правильний напрямок у житті – здоровий спосіб життя», - запевнив Назар Павлів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: