До Львова, на матч "Шахтар" - "Атлетік", з Іспанії їдуть вболівальники, які підтримують сепаратистів

19 листопада 11:00
Переглядів: 237
фанати

На львівських правоохоронців чекає важкий матч Ліги Чемпіонів.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник міського управління міліції Сергій Зюбаненко.

«Ми маємо інформацію, яка нас дещо турбує. В Іспанії зараз складна політична ситуація. Тому закликаю вболівальників, які відвідають цей матч, бути обережними і толерантними», – заявив Зюбененко. 

Він також наголосив, що у випадку порушення громадського спокою, міліція готова реагувати адекватно до ситуації. 

«Міліція не має права перебувати в чаші стадіону, але якщо буде потрібно, ми спрацюємо оперативно, підтягнувши резерви. Ми працюємо з УЄФА, і якщо там бачать, що ситуація на стадіоні може бути напруженою, ми вживаємо певні заходи. Тобто перед матчем або під час матчу ми оперативно вводимо ті резерви, які в нас є для охорони порядку. Насправді дуже велика кількість міліції задіяна на футбольних матчах, просто ви її не бачите – це резерви», - запевнив Сергій Зюбаненко.

Нагадаємо, матч між клубами «Шахтар» та «Атлетік» має відбутися 25 листопада на стадіоні «Арена Львів». Під час попереднього поєдинку цих команд в Іспанії, місцеві вболівальники – баски – продемонстрували свою підтримку сепаратистам в Україні, влаштувавши марш на підтримку «ДНР» та вивісивши на трибуні прапор самопроголошеної республіки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: