До питання Євробаскету-2017 повернуться після виборів

22 жовтня 16:52
Переглядів: 112
Євробаскет-2015

Президент Федерації баскетболу України Олександр Волков вважає, що до питання можливого проведення в Україні Євробаскету-2017 можна буде повернутися після проведення парламентських виборів.
 
"Ми говорили з прем'єр-міністром, дійшли певних домовленостями, з президентом, всі дали гарантії, але сьогодні після виборів можливе новий уряд, і вже з ним потрібно говорити", - сказав він.
 
Волков зазначив, що в Україні до початку 2015 року має відбутися "якісь серйозні зрушення в позитивному напрямку", щоб можна було почати серйозну розмову з приводу Євробаскету-2017. "Президент Порошенко озвучив стратегію розвитку держави до 2020 року, і цей проект в неї вписується. Це пов'язано і з євроінтеграцією, це подія сприяла б зближенню України з Європою", - вважає він.
 
Президент ФБУ підкреслив, що ФІБА-Європа готова чекати розвитку ситуації в Україні та рішень української сторони. "14 листопада засідання Ради ФІБА-Європа, на якому я буду робити доповідь. 8 грудня буде жеребкування Євробаскету-2015, і в рамках цього також буде підніматися дане питання", - повідомив він.
 
Волков вказав, що в даний час будівництво арен для проведення матчів Євробаскету заморожено. "Обіцяні кредити за участю держави" зависли". Уряд в даній ситуації не буде на себе брати відповідальність, тим більше на тлі виборів. Все-таки ми вели переговори, коли ще не було до кінця відомо, чи будуть перевибори", - сказав він.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: