До спортивних заходів "Ти зможеш, якщо зміг я" долучились вихованці Теребовлянського навчально-виховного комплексу

23 грудня 11:00
Переглядів: 71
Спорт

Теребовлянський районний центр «Спорт для всіх» спільно з Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у навчально-виховному комплексі Тернопільської обласної ради міста Теребовлі з 16 листопада до 20 грудня організували проведення змагань з різних видів спорту та розваг для діточок. Проходили вона в рамках всеукраїнських святкових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» .

У програмі були «Веселі старти»: «Коник-стрибунець», «Силач», «Перетягування линви» серед учнів третіх класів, змагання з настільного тенісу для учнів 8-11 класів, змагання з шахів і шашок для всіх бажаючих, також конкурс малюнка на спортивну тематику. Двадцять п’ять днів тривали захоплюючі спортивні випробування, а  всього у змаганнях взяли участь 197 дітей-учнів вищезгаданого навчального закладу, - від наймолодших, учнів п’ятого класу, аж до старшокласників. Сім команд-учасниць змагались у волейболі, а переможцем стала команда 7 класу, друге місце вибороли учні 11 класу, третє місце посіли юні волейболісти 5 класу.

Змагання з настільного тенісу проходили у трьох вікових групах. У молодшій віковій групі перемогу здобув Тарас Бугай, друге місце зайняв Максим Мокрицький, третє місце посів Юрій Яворський. У старшій віковій групі перше місце виборов Ігор Демида, друге місце здобув Володимир Іванів, третє місце посів Ярослав Костюк. Серед дівчат у настільному тенісі перемогла Мар’яна Приймак, друге місце виборола Христина Канська, третє місце посіла Налисник Наталя.

У змаганнях з шашок перемогу здобув Володимир Іванів, друге місце виборов Михайло Шкаферак, третє місце посів Ростислав Бучак. П’ятничка Марія здобула перемогу у змаганнях з шашок серед дівчат, друге місце виборола Вікторія Дудар, третю сходинку п’єдесталу пошани посіла Надія Пелехата.

У змаганнях з шахів переміг Максим Сагаль, друге місце виборов Назар Трендовацький, третє місце посів Олег Ганчик.

Весело та із захопленням діти змагались і у «Веселих стартах». Перше місце виборола команда учнів 4-Б класу, друге місце завоювала дружна команда 4-А класу, третє місце посіла команда 3-Б класу.

У конкурсі малюнку на спортивну тематику перемогу здобула Ольга Сороцька, друге місце виборов Максим Сагаль, третє місце посіла Марія Рептак.

Переможці та призери отримали  грамоти, медалі, блокноти з логотипом «Спорт для всіх» від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зошити від ТОВ Видавництва «Школярик» та значки від Тернопільського обласного відділення НОК України. Організатори змагань висловлюють сподівання, що ці захоплюючі старти спонукатимуть учасників до занять фізичною культурою і спортом протягом усього їх життя.