До тернопільських школярів завітав майстер вільної боротьби

20 грудня 11:09
Переглядів: 139
Боротьба

З метою популяризації різних видів спорту Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення продовжує організовувати зустрічі з відомими спортсменами "Крок до успіху" у школах нашого міста. Так у грудні було організовано два заходи для учнів 4-х класів ЗОШ №15 та №10.

Цього разу з дітьми  зустрівся Мартин Мерва, кандидат у майстри спорту України з вільної боротьби, переможець міських, обласних та міжнародних змагань.

"…Я почав займатись боротьбою  з 9 років. Мені дуже сподобався цей мужній вид спорту. Звичайно, він вимагає від спортсмена повної самовіддачі та цілеспрямованості. Хорошим стимулом для роботи над собою є перемоги у поєдинках.  Отримавши результат, ти щоразу підносиш планку вище і вище, адже прагнеш нових спортивних звершень, — поділився власним досвідом Марин.

Відомий спортсмен розповів дітям по вільну боротьбу як вид спорту включений в програму Олімпійських ігор : "Цей вид спорту входить у програму Олімпійських ігор і займатися ним можуть не тільки хлопці а й дівчата. У Тернополі ви  можете  записатись у секцію вільної боротьби,  яка знаходиться у ЗОШ №17."

Діти мали змогу розпитати гостя про все, що їх цікавило: "Як ви поєднуєте навчання та спорт?", "Чи дотримуєтесь ви особливих правил харчування?", "Скільки нагород Ви отримали?"…

Наостанок, Мартин  Мерва дав  добру  пораду: "Спробуйте себе у різних видах спорту, я впевнений, що ви обов’язково знайдете такий , що вам буде до душі."

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: