"До цієї події сім’я Марії Музичук готувалася впродовж 20 років",— мати Марії Музичук

18 лютого 09:45
Переглядів: 124
Музичук

Матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок між чинною чемпіонкою — львів’янкою Марією Музичук та претенденткою на титул — китаянкою Хоу Іфань розпочнеться 1 березня 2016 року у місті Львові.

Насправді ця подія, яку очікує увесь шаховий світ, буде визначальною також і для нашої сім’ї, для нашої родини. Ми до цього матчу, до цієї події готувалися впродовж 20 років і коли тільки закінчився Чемпіонат світу у Сочі, ми безпосередньо зразу почали підготовку до матчу. Тому що ми знали, суперниця була заздалегідь відома — Хоу Іфань, як переможниця з турнірів серіїГран-Прі. Загалом, наша підготовка  до матчу ішла по плану ще з травня. Зараз Марія Музичук проходить ідеальний тренувальний збір з усіма відновлювальними процедурами, з належною шаховою підготовкою.

Я сподіваюся, ми зможемо вийти на матч в оптимальній бойовій готовності

 — розповіла мати Марії Музичук Наталія Музичук.

Нагадаємо, місцем проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок визначили Палац Потоцьких, що є у підпорядкуванні Львівської галереї мистецтв за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 15.

Для проведення церемоній офіційного відкриття та закриття Чемпіонату запропонували Львівський національний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: