До участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року готується семеро спортсменів Львівщини

04 січня 14:44
Переглядів: 257
Спорт

Наказом Мінмолодьспорту України затверджено списики спортсменів, які готуються до участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року, які відбудуться з 20 до 30 липня 2017 року в м. Вроцлав (Польща).

Загалом у цьому списику кандидатів на участь в цих представницьких змаганнях світового рівня в основному з неолімпійських видів спорту значиться 114 прізвищ провідних українських спортсменів в таких видах спорту: більярд, боулінг, воднолижний спорт, джиу-джитсу, карате, кікбоксинг WAKO, парашутний спорт, пауерліфтинг, підводний спорт, роликовий спорт, сквош, скелелазіння, спортивна акробатика, спортивне орієнтування, сумо, стрибки на батуті, таїландський бокс Муей Тай, художня гімнастика.

Львівщину у цьому списку представляють 7 спортсменів у трьох видах спорту:

Станіслав Горуна, карате

Станіслав Кукурудз, Владислав Кукурудз, Юрій Пуш, Тарас Яруш, спортивна акробатика (чоловіча четвірка)

Олександр Кратов, спортивне орієнтування

Надія Волинська, спортивне орієнтування.

Довідково.

Всесвітні ігри проводяться з метою популяризації та розвитку видів спорту, що не входять до програми ОЛіміпйських Ігор та проводяться раз на чотири роки після Ігор Олімпіад.

Ювілейні Х Всесвітні ігри відбудуться з 20 до 30 липня 2017 року в м. Вроцлав (Польща) під патронатом Міжнародного Олімпійського комітету. Програма Ігор відповідатиме формулі 30+, це означає, що до обов’язкової програми входить 30 видів спорту, а інші види можуть бути включені до демонстраційної програми за бажанням організаційного комітету.

У Всесвітніх іграх беруть участь тільки ті спортсмени, які лідирують у світових рейтингах.

І Всесвітні ігри були проведені у місті Санта-Клара (США) за участю 1 265 учасників із 18 країн світу.

Спортсмени України вперше взяли участь у IV Всесвітніх іграх 1993 року у м. Гаага (Нідерланди) в трьох видах спорту – спортивні танці, спортивна акробатика, пауерліфтинг та вибороли 1 золоту, 5 срібних та 1 бронзову медалі.

У Вроцлаві очікується участь близько 4 500 спортсменів більш як із 100 країн світу. Під час змагань розігруватиметься 180 комплектів нагород у 34 видах спорту, з поміж яких 25 неолімпійських, 5 олімпійських та 4 показові види спорту.

Збірна команда України планує взяти участь у цьому спортивному світовому форумі у 15 неолімпійських та 3 олімпійських видах спорту.

У Львівській області функціонують 32 обласні федерації з неолімпійських видів спорту. Традиційно успішними для Львівщини є такі неолімпійські види спорту як шахи, спортивне орієнтування, спортивна акробатика, спортивні танці, бодібілдинг, гирьовий спорт, армспорт, карате, пауерліфтинг та ін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: