До Всесвітнього дня здоров’я в Бережанах пройшли спортивно-масові заходи

09 квітня 21:49
Переглядів: 75
баскетбол

6 квітня Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Бережанським районним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели на міському стадіоні Бережан спортивно-масові заходи з нагоди Всесвітнього дня здоров’я «Рух заради здоров’я».

Незважаючи на сильний поривчастий вітер та дощову погоду, які панували перед початком стартів, стрітбол таки відбувся і зібрав до десяти команд. Любителі дворового футболу, а це дванадцять команд-учасниць змагань на майданчику ЮКА, теж з нетерпінням чекали старту. Вдалося посперечатись між собою у влучності і великим та малим любителям дартсу.

У змаганнях з дартсу перше місце посів Владислав Гичка, на другому – Ярослав Стефанюк, на третьому – Тарас Заводецький. У дворовому футболі перемогу здобула команда «Інтер» в складі Віталія Фортуни та Романа Семківа, друге місце посіла команда «Україна» в складі Миколи Дмитрика та Романа Пазухи, третє місце зайняла команда «Ліон» у складі Артема Барни та Василя Гарасима. У змаганнях з вуличного баскетболу перше місце виборола команда «Лісові кролики» в складі Олега Кайдана та Олександра Ковальчука, друге місце завоювали «Депутатські тигри» в складі Миколи Плекана та Володимира Покиньбороди, третє місце посіла команда з вельми екзотичною назвою «З будуна» в складі Назара Кулини та Владислава Миханіва.

Багато вболівальників зібрали «Веселі старти», які із запалом спостерігали, як чотири команди-учасниці, а це 40 юних спортсменів, змагаються у різноманітних естафетах. Усі присутні просто потонули у вирі позитивних емоцій, адже спорт - це не лише фізичне, але й моральне здоров’я, недарма кажуть, що в здоровому тілі – здоровий дух. В результаті перше місце «Веселих стартах» розділили між собою дві команди: Бережанської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів та Бережанської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів. Солодкі призи учасникам були надані за сприяння Бережанського відділення УкрСибБанку.

З користю для здоров’я провели Всесвітній день здоров’я й любителі найбільш популярного виду спорту – футболу. Із самого ранку відбулась товариська зустріч між ветеранами та молоддю, яка завершилась рахунком 5:5. Пізніше пройшли змагання з футболу, які завершились перемогою ФК «Реал» – Бережани в поєдинку з ФК «Літятин» з рахунком 7:0. А члени Молодіжного Порталу Бережанської молодіжної громадської організації «Рідне місто» зіграли у футбол «Дівчата проти хлопців».

Також Бережанському центру здоров’я «Спорт для всіх» надано сертифікат Книги рекордів Бережан за найдовші класики. Під час святкування Дня здоров’я учасникам заходу було представлено проект «Зробимо Україну чистою», що пройде 12 квітня 2014 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: