"Доля "Арени Львів" від нас не залежить", - "Спортивні арени України"

12 квітня 23:49
Переглядів: 484
арена львів
Генеральний директор ДП «Спортивні арени України» Сергій Сімак під час візиту до Львова 12 квітня сказав, що доля «Арени Львів» не залежить від його відомства.

Про це Сергій Сімак сказав під час імпровізованого брифінгу біля стадіону «Арена Львів» після того, як там посадили «Алею Єднання».

На запитання журналістів, чи вдалося досягнути прогресу у тому, щоб задіяти львівський стадіон, Сергій Сімак сказав, що щотижня буває у Львові, і щотижня на стадіоні відбуваються якісь події. На зауваження, що «Арена Львів» є футбольним стадіоном, де мають відбуватися матчі, генеральний директор «Спортивних арен України» відповів, що, до прикладу, сьогодні там відбувся матч між вболівальниками львівських «Карпат» і київського «Динамо».

Коли журналісти запитали, коли на стадіоні відбуватимуться матчі професійних футбольних команд, Сергій Сімак відповів:

«Це від нас не залежить. На жаль, ці питання – не до мене. Сподіваюся, що наступного сезону львівський футбольний клуб «Карпати» вже гратиме на «Арені Львів».

Нагадаємо, що керівництво львівських «Карпат» вже давно домагається від влади Львова отримання права на забудову 17 гектарів навколо стадіону «Україна», але поки що зрушень у цьому питання немає. Через це, зокрема, клуб не хоче переїжджати на новий стадіон «Арена Львів», що фактично з 2012 року простоює без футболу і зазнає значних фінансових збитків.

Раніше президент клубу Петро Димінський сказав, що утримання нового стадіону «Арена Львів» обходиться близько у 20 мільйонів гривень у рік. А в команду він вкладає 5-6 мільйонів доларів, однак кошти йому не повертаються. Також він додав, що з огляду на ситуацію з літа 2014 року фінансування футбольного клубу «Карпати» може припинитися.

Нещодавно голова ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів повідомив про плани «Карпат» збудувати на місці стадіону «Україна» розважальний парк. Це може бути частиною домовленості щодо переїзду львівського футбольного клубу на «Арену Львів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: