Долинський "Нафтовик" зіграє із львівськими "Карпатами"

11 липня 09:10
Переглядів: 254
Гол

8 липня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з питань підготовки до відзначення 60-річчя футбольного клубу  «Нафтовик», повідомляє сайт Долинської  РДА.

Представники влади Долинщини спільно з керівниками нафтово-газової галузі району та представниками спортивних клубів обговорили організаційні питання з підготовки та проведення святкувань з нагоди відзначення 60-річчя від дати заснування футбольного клубу «Нафтовик». Юрій Мазур наголосив, що влада і надалі сприятиме розвитку спорту на Долинщині, зокрема, улюбленому та поширеному виду спорту краян – футболу.

Урочистості заплановано на другу неділю вересня. Саме в цей день нафтовики відзначають своє професійне свято. Доречно відзначити, що саме з початком активної діяльності нафтово-газових підприємств у Долині розбудовано потужну на той час інфраструктуру, зокрема, й стадіон «Нафтовик».

Цього дня на спортивному полі проведуть товариську зустріч футбольні клуби «Нафтовик»  та «Карпати» відповідно з Долини та Львова.

У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин, начальник НГВУ ”Долинанафтогаз” Михайло Гой, голова правління «Укрспецтрансгаз» Тарас Вовків, начальник Прикарпатського УБР Анатолій Гуць, директор газопереробного заводу Богдан Депутат, начальник ЛВУМГ Василь Бойко, голова правління АТ “Долина-нафтомашремонт” Василь Матіїв, начальник тампонажного управління Михайло Вівчарчин, начальник управління по експлуатації газового господарства Микола Присяжнюк, голова Долинської районної федерації футболу Богдан Зелінський, віцепрезидент ФК «Нафтовик» (Долина) Василь Сокирко, президент ФК «Нафтовик» (Долина) Степан Штень, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: