Долю матчу "Динамо-2" – ФК "Тернопіль" вирішив єдиний гол забитий з пенальті

25 квітня 18:54
Переглядів: 117
фк тернопіль

Поєдинок 23-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги «Динамо-2» – ФК «Тернопіль» обіцяв бути безкомпромісним. Таким він власне і вийшов. Хоча справжні любителі футболу, мабуть, чекали більшого, адже команди не так активно, як би того хотілося, діяли в атаці. Та й власне долю поєдинку вирішив єдиний гол забитий з пенальті.

До звітного матчу тренери ФК «Тернопіль» зіштовхнулися з серйозними кадровими проблемами. Так, кращий бомбардир команди Богдан Семенець пропускав гру через перебір жовтих карток. Ще не набрав оптимальної форми після затяжної травми ключовий гравець середини поля Василь Чорний. Під час останнього спарингу з ФК «Борщів» травмувався Ігор Кушецький (проблеми зі зв’язками), тому він так і не з’явився на футбольному полі. З ушкодженнями довелося грати оборонцеві Ігореві Курило (проблеми зі спиною) та півзахиснику Ростиславу Волошиновичу (пах). За такого стану справ з перших хвилин грали Тарас Кривий та Сергій Полянчук. Навіть одразу і не пригадаєш коли вони виходили в стартовому складі. Обидва в звітній зустрічі закривали фланги півзахисту. Натомість вимушено довелося діяти на вістрі атаки номінальному гравцю середини поля Волошиновичу. За такого стану справ тернопільській команді важко було розраховувати на позитивний результат. Лише величезна самовіддача гравців дозволила б ФК «Тернопіль» ввести з Києва очки. На жаль, цього не сталося, хоча дорікнути по великому рахунку тернополянам майже немає за що.

Гості з перших хвилин стали грати першим номером. І вже на старті матчу небезпечний удар з середньої відстані завдав Віталій Богданов, з яким впорався кіпер «Динамо-2» Георгій Бущан. Незадовго з гострого кута пробивав Тарас Кривий, однак його удар був не сильним і м’яч став легкою здобиччю стража воріт. У середині першого тайму виник найнебезпечніший у матчі момент ФК «Тернопіль». При цьому в одній атаці тернополяни мали забивати двічі. Після вкидання м’яча з ауту, той дістався до Віталія Богданова, який пробив через себе. М’яч парирував кіпер, однак відбив шкіряного перед собою. На добиванні першим був Ростислав Волошинович, але, на жаль, і цього разу надійно зіграв воротар. В час, що залишався до завершення першого тайму вже ініціативу перехопили кияни. Спершу Ахлідін Ісраілов завдав небезпечного удару зі штрафного – кіпер ФК «Тернопіль» Сергій Чернобай зумів витягнути м’яча з-під поперечини та переправити його на кутовий. Далі після невдалої подачі кутового Романом Гаврилюком, кияни організували швидку контратаку, яку мав завершувати Віталій Гемега. Але і цього разу надійністю відзначився Сергій Чернобай, котрий спершу зреагував на удар у ближній кут воріт, а потім вибив м’яча на кутовий. І все ж втримати ворота «сухими» тернополянам не судилося. Андрій Дубчак, програвши позицію, у карній зоні збив Гемегу і арбітр без вагань показав на «точку». Олексій Хобленко майстерно розвів воротаря і м’яча по різних кутах (1:0).

У другому таймі тернополяни не зуміли нав’язати гру суперникові. Вони хоча і кілька разів пробивали по воротах «Динамо-2», однак особливої небезпеки вони не носили. В другій 45-хвилинці можна пригадати удар з середньої відстані Богданова, коли м’яч пройшов поруч зі стійкою; удар головою після стандарту Ігоря Курило, після якого смугастий пішов над поперечиною і постріл після кількох рикошетів Артура Дорі – м’яч «мертво» зафіксував у руках воротар київської команди. Не багато в чужих володіннях бували господарі поля, але вони цього особливо не дуже хотіли, дбаючи більше про оборону власних воріт. До активу киян можна хіба що записати удар з лінії карного майданчика, з яким надзусиллями справився Чернобай.

Отож, єдиний гол забитий з пенальті, вирішив долю протистояння київської та тернопільської команд. Для ФК «Тернопіль» ця поразка стала третьою поспіль. Тому в домашньому матчі проти чернівецької «Буковини», який відбудеться 1 травня, муніципалам будь-що потрібно перемагати, щоб реабілітуватися перед власними вболівальниками.