Донецький "Металург" готується до матчу з "Карпатами"

31 липня 13:27
Переглядів: 185
металург

Донецький «Металург» почав планомірну підготовку до матчу 2-го туру з львівськими «Карпатами». Вчора ввечері «синьо-білі» провели чергове тренування на стадіоні СКА. Вона почалася в 17:15 і пройшла під палючим сонцем.

Перед тренуванням Володимир П'ятенко розповів своїм підопічним про те, як команда готуватиметься до гри 2-го туру з «Карпатами». Тепер вся увага недільному поєдинку на стадіоні «Україна».

Сьогоднішнє заняття пройшло інтенсивно і завершувалося двостронкой. 2 тайми по 30 хвилин. Склади говорити не будемо - це внутрішня кухня команда. Рефері поєдинку був асистент головного тренера Альберт Ковальов (з роботою він впорався на відмінно). Перший тайм завершився внічию 0: 0. Потім Нельсон і Лазіч забивали після виходів один на один, проте рефері голи не зараховував - офсайди.

В кінці гри красивий гол з-за меж штрафного забив Антон Поступаленко, а довершив справу ще один новобранець - Олександр Акименко. В результаті - 2:0 на користь зелених.