Доробок вихованців ЛУФК на велотрековому чемпіонаті – тридцять сім медалей

27 жовтня 14:30
Переглядів: 141
велотрек
37 медалей, у тому числі 11 золотих, - такий доробок вихованців Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті України з велоперегонів на треку у неолімпійських видах змагань, який з 12 до 16 жовтня 2016р. проходив у Львові. На велотреку СКА кращі вітчизняні молоді велотрековики змагались у трьох вікових категоріях: молодь віком до 23 років, юніори та юнаки.

У результаті чотириденної боротьби найбільше нагород «назбирав» учень 11 класу Олександр Кривич – їх у нього аж шість. Олександр перемагав як серед молоді (гіт на 500м з місця, парна гонка), так і серед юніорів (гіт на 500 м з ходу, гонка з вибуванням). Окрім того, в його активі «срібло» у гонці з вибуванням та «бронза» у гіті на 1000 м з ходу парами серед молоді.

Триразовою чемпіонкою України стала студентка ІІ курсу Діана Галик. Діана перемогла у скретчі, гіті на 500 м з ходу парами серед молоді та у гонці з вибуванням серед юніорів, посіла ІІ місце у гіті на 500 м з ходу.

Однокурсниця Галик Юлія Бірюкова чотири рази фінішувала відразу за нею – отож, в активі Юлії чотири срібні медалі і одна бронзова.

Учениця 11 класу Богдана Солтис стала триразовою срібною призеркою змагань, а її подруга Христина Бубняк тричі піднімалася на третю сходинку п’єдесталу пошани. Однокласник Богдани і Христини Назар Гудзь виборов два других місця у гіті на 500 м з ходу парами та у парній гонці. У першому випадку Назару асистував Олег Канака, у другому – його брат Марян.

Одинадцятикласник Сергій Білий відзначився тричі: у гіті на 1000 м з ходу парами посів ІІІ місце серед молоді, ІІ місце у гіті на 500 м з місця та ІІІ-тє – у гіті на 500 м з ходу серед юніорів.

Слід відзначити і успішний виступ студента ІІІ курсу Віталія Підківки. Віталій змагався серед молоді, переміг у гонці з вибуванням і гіті на 1000 м з ходу парами, посів ІІ місце у скретчі та третє – у груповій гонці.

Цьогорічний випускник училища Роман Гладиш переміг у скретчі та разом з Підківкою у гіті на 1000 м з ходу парами.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: