Досвідчені Веприк та Бочкур підсилять "Тепловик-Прикарпаття"

24 січня 20:30
Переглядів: 190
Тепловик

Івано-франківський МФК “Тепловик-Прикарпаття” розпочав підготовку до весняної частини чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги. 

Тиждень команда готувалася на майданчиках зі штучним покриттям Коледжу фізвиховання, де відбувалися двосторонні ігри, а також щоденні кроси. Натомість, 25 січня “тепловики” вирушають до Яремче, де розпочнеться перший повноцінний збір клубу.

Разом із тим, стало відомо й про кадрові зміни у команді. Так, окрім Василя Маковійчука та Андрія Топчевського, що були відзаявлені в ході першої частини сезону, під час перерви “Теповик-Прикарпаття” залишили Павло Якібчук і Тарас Овчар. Водночас, поповнять колектив як досвідчені, так і молоді гравці – вихованці місцевого футболу.

“Які футболісти прийшли? По-перше, це два досвідчених виконавці, яких я хотів бачити в команді. Мова йде про Олега Веприка та Романа Бочкура. Це футболісти, які грали у професійний футбол. Окрім того, ми взяли трьох футболістів з другої команди “Тепловика”. Це перспективні, непогані молоді гравці”, – розповів у коментарі для WestNews головний тренер команди Володимир Ковалюк.

Також до тренерського складу команди приєднався Ігор Гогіль, на якого буде покладена функція тренера-селекціонера.

“Він мені буде допомагати як тренер, коли в нас буде підготовчий процес посеред тижня. А коли в нас будуть матчі, адже по суботам-неділям ми виступаємо, він буде виконувати функції селекціонера, відвідувати ігри за участю інших колективів”, – наголосив Володимир Ковалюк.

За словами Ковалюка, в період зимового міжсезоння йому поступає багато дзвінків від тих чи інших виконавців, але, як наставник “Тепловика”, він прагне зробити ставку на молодь 1995-96 р.н.

“Ми би хотіли зробити кістяк команди саме з гравців вікової категорії 20-22 роки. Робимо це на перспективу, адже через рік-два-три вони будуть потужним щитом. Плюс, їм допомагатимуть досвідчені гравці. Мова йде про Худобяка, Боришкевича, Веприка, Бочкура, Януша, Плетеницького, які вже пограли на хорошому рівні”, – додав Ковалюк.

У планах команди, окрім навчально-тренувального збору в Яремче, участь у турнірі пам’яті Сергія Закарлюки, що проходитиме в Щасливому на Київщині з 12 по 24 лютого. Завершальний збір, що пройде з 27 лютого по 10 березня, заплановано провести у Вістовій, що на Калущині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: