"Дракони" поділися враженнями від пройдешніх відпусток

14 липня 16:30
Переглядів: 161
ураган

На початку цього тижня івано-франківські футзалісти зібралися, щоб дати старт навчально-тренувальним зборам і підготовці до нового сезону. На днях їхня відпустка тільки завершилася, але поки емоції ще вирують, клубна прес-служба, вже за хорошою традицією, порозпитувала у "драконів", як відпочили, як набралися сил і де живилися позитивом…

Роман Кіндратів
Відпочивав вдома - у Дрогобичі. Вакації провів у родинному колі, спілкувався з друзями і насолоджувався домашньою атмосферою.

Андрій Сімка
Фактично, вся відпустка пройшла в очікуванні батьківства і сімейних клопотах. Тож нарешті в мене довгоочікуване поповнення у родині, й емоції переповнюють.

Андрій Цілик
Відпустка пройшла досить класно. Відпочив, набрався море позитивних емоції…Більшість часу проводив на Дніпрі, купався, ловив рибу…Також намагався підтримувати форму легкими ранковими кросами. Тож з хорошими враженнями і в повній бойові готовності приступаю до зборів. Якщо чесно, вже дуже скучив за футзалом.

Василь Баланик
Відпочинок був досить таки насиченим, тому, зрозуміло, що враження тільки позитивні. Практично всі вакації провів у горах - у Буковелі. Гостював у бабусі у Мізуні, де просто неймовірна природа. Старався підтримувати зв'язок з багатьма товаришами з команди - грали у міні-футбол з Юліаном, Сімкою, Колтком, Горпиничем. Час від часу відвідував тренажерний зал, бігав кроси вдома в селі. Загалом до початку тренувань готовий на всі сто, крім того вже встиг засумувати за всіма.

Орест Боргун
Задоволений, що вдалося сповна насолодитися спілкування із рідними та друзями, в колі яких і провів відпочинок. Релаксував здебільшого на річці, встиг побувати в горах. До зборів готовий і підгоджу до них з максимальною відповідальністю, адже це той період, під час якого потрібно функціонально підготувати організм до нового сезону.

Роман Горпинич
Відпочинок пройшов дуже добре! Приїжджали батьки, яких дуже давно не бачив, тож емоції зашкалювали. Всю відпустку провів в Івано-Франківську, ходив на річку. Старався тримати себе в тонусі - відвідував тренажерний зал, грав у міні-футбол на штучному майданчику… Скажу, що перед початком зборів настрій бойовий.

Ігор Корсун
Під час відпустки поєднував приємне з корисним - релаксував і займався кросовою підготовкою. Загалом відпочинком задоволений, і з позитивними емоціями готовий приступити до навчально-тренувальних зборів. Чекаю з нетерпінням початку нового сезону, хочеться працювати.

Михайло Зварич
Відпустка видалася на славу. Відпочивав з друзями і дівчиною на Шацьких озерах, тому у веселій і дружній компанії класно провели час: плавали, засмагали на пляжі, каталися на велосипедах. Там зустрів і Віталія Бірова, який теж приїхав з друзями відпочивати. Разом провели багато часу, тому можна сказати, що і відпочинок був практично спільним. Вдалося з друзями побувати в горах, їздили на річку, грали у міні-футбол, волейбол, більярд. Тому вакації були активними і насиченими. Радий, що розпочинаються збори, до них я готовий, так як підтримував фізичну форму. До того ж, встиг засумувати за футзалом і "Ураганом".

Тарас Рудавець
Враження чудові, так як багато часу проводив зі своїми друзями і сім’єю. Відпочивав на озері, вдалося порибалити. Ходив в тренажерний зал, частенько з товаришами збиралися грати міні-футбол.

Юліан Горбатий
Радий, що вдалося задати сесію, тому під час відпустки зміг розслабитися. Дозвілля організовував у рідному Івано-Франківську, спілкувався з друзями, ходив на річку, у тренажерний зал.

Антон Лясковський
Відпустку провів вдома, і задоволений, що сповна зміг насолодитися спілкуванням рідних, яким міг нарешті присвятити вдосталь часу. З друзями і дівчиною часто відпочивали на житомирських кар’єрах. Також займався міні-футболом.

Мар’ян Пелех
Емоцій море! Набрався багато сил, і вже хочеться працювати і на позитиві розпочинати підготовку до нового сезону. Відпустку провів вдома - у Львові, відвідував бабусю за містом, спілкувався з друзями, грав у міні-футбол на різних турнірах, бігав у парку, щоб не втрачати фізичну форму. Вакаціями задоволений, і вже готовий переключатися на роботу.

Віталій Біров
Більшу частину відпустки був вдома, з родиною. Відпочивав на Шацьких озерах, на річці. Старався підтримувати зв'язок з товаришами по команді, часто листувалися у соціальних мережах. Займався спортом - бігав крос, двічі на тиждень бував у тренажерному залі.

Павло Миколюк
Фактично усю відпустку провів вдома - у рідному Львові, де багато часу відпочивав з коханою дівчиною і друзями. Займався самостійно, підтримував свою фізичну форму, грав у футзал на літньому турнірі в одній команді разом з Мар'яном Пелехом і Віталієм Біровим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: