Дрогобицька баскетбольна команда ветеранів - переможець міжнародного турнірі в Мукачеві

25 січня 20:00
Переглядів: 107
Баскетбол

Цими днями в ігровому залі Мукачівської ДЮСШ успішно завершився міжнародний баскетбольний турнір серед команд ветеранів баскетбольної гри.Змагання відбувалися з ініціативи Мукачівського міського баскетбольного клубу “Карпатські Ведмеді” за підтримки Мукачівської міської ради.

У цьому престижному турнірі, який проводиться вже дев’ятий рік поспіль, взяли участь 18 команд (6 жіночих та 12 чоловічих) з Австрії (м.Відень), Литви (м. Вільнюс), Латвії (м. Рига), Словаччини (м. Кошіце, м. Пряшів, м. Гуменне) та України (міста Київ, Одеса, Житомир, Луцьк, Кривий Ріг, Дрогобич, Мукачеве).

На урочистому відкритті турніру учасників привітали депутат Закарпатської обласної ради Золтан Лендєл, голова асоціації ветеранів спорту Закарпаття Юрій Захаров, організатори ветеранського турнір Сергій Фельбаба та ін.

Успішно в цих традиційних популярних змаганнях виступили ветерани баскетболу Дрогобиччини, які у віковій групі серед чоловіків віком до 45 років виявилися найкращими! А кращим гравцем у цій групі визнано Володимира Шатонського з Дрогобича.

За вагомий внесок в популяризацію та розвиток баскетболу в Україні серед ветеранів президент Асоціації ветеранів баскетболу України В. Карпухін вручив подяки гравцям команди міста Дрогобича В. Шатонському та А. Будинкевичу.

Вітаємо всю команду ветеранів баскетболу Дрогобиччини у складі Дацюка С., Самойлика С., Войтечка О., Фіцяка А., Шатонського В., Будинкевича А., Козловського В., Худика Н., Давиденка В., Гловацького І., Мальченка А., Ямельницького В. та Сухого Ю.Ю. й й бажаємо подальших успіхів!

Переможці та призери міжнародного Мукачівського турніру-2015

чоловіки віком до 45 років

І місце — Дрогобич

ІІ місце — Рига

ІІІ місце — Луцьк

IV місце — Мукачеве

V місце — Житомир

VI місце — Гуменне

Кращим гравцем в цій групі став Шатонський Володимир з Дрогобича.

чоловіки віком понад 45 років

І місце — Мукачеве

ІІ місце — Київ

ІІІ місце — Кривий Ріг

IV місце — Відень

V місце — Вільнюс

VI місце — Пряшів

Кращим гравцем в цій групі став Кваша Віктор з Мукачева.

жінки

І місце — Мукачеве

ІІ місце — Пряшів

ІІІ місце — Київ

IV місце — Кривий Ріг

V місце — Одеса

VI місце — Кошіце

Кращим гравцем в цій групі стала Курило Тетяна з Мукачева.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: