Друга ліга. 33-й тур. Суддівські призначення

07 травня 12:55
Переглядів: 152
суддя

Стали відомі прізвища арбітрів і делегатів ФФУ, яких призначено для обслуговування матчів 33-го туру Другої ліги.

10.05.2014 (субота)

"Тернопіль" - "Енергія"

Арбітр: Денисюк Д.В. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Дарійчук С.В. (Чернівецька обл.), Чопілко Т.Г. (Київська обл.)

Четвертий арбітр: Когут О.О. (Тернопіль)

Спостерігач арбітражу: Кошура В.Г. (Чернівці)

11.05.2014 (неділя)

"Оболонь-Бровар" - "Скала"

Арбітр: Іванов Ю.В. (Донецька обл.)

Асистенти арбітра: Нижник В.О. (Вінниця), Беркут О.А. (Сімферополь)

Четвертий арбітр: Кислюк В.О. (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Головко В.В. (Дніпропетровськ)

"Макіїввугілля" - "Славутич"

Арбітр: Семенов А.С. (Дніпропетровськ)

Асистенти арбітра: Кескюла Д.А. (Дніпропетровська обл.), Романов Д.М. (Дніпропетровськ)

Четвертий арбітр: Кононов Д.О. (Донецьк)

Спостерігач арбітражу: Шкільний С.А. (Київська обл.)

"Гірник" - "Арсенал-Київщина"

Арбітр: Пєсоцький Я.С. (Суми)

Асистенти арбітра: Сукравцев В.О. (Запорізька обл.), Думенко В.П. (Харків)

Четвертий арбітр: Москаленко О.С. (Кривий Ріг)

Спостерігач арбітражу: Махно Г.Ю. (Кіровоград)

"Карлівка" - "Кремінь"

Арбітр: Нізола А.В. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Семанюк Т.І. (Івано-Франківськ), Лаврів О.І. (Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Матяш О.О. (Полтава)

Спостерігач арбітражу: Шамич В.М. (Київ)

"Кристал" - "Гірник-Спорт"

Арбітр: Панчишин Д.І. (Харків)

Асистенти арбітра: Білорус М.О. (Черкаси), Салівончик І.І. (Черкаси)

Четвертий арбітр: Сальніков П.Д. (Херсон)

Спостерігач арбітражу: Євстратов О.А. (Одеса)

13.05.2014 (вівторок)

"Шахтар" - "Шахтар-3"

Арбітр: Дубровець П.В. (Житомир)

Асистенти арбітра: Вашкевич Ю.В. (Чернігів), Гавеля О.М. (Кривий Ріг)

Четвертий арбітр: Літвінов Г.Г. (Луганськ)

Спостерігач арбітражу: Сидоренко О.Ф. (Сумська обл.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити