Друга ліга: "Скала" Стрий – "Реал Фарма" Одеса – 4:0

28 травня 14:30
Переглядів: 201
Скала

27 травня «Скала» у домашньому матчі передостаннього двадцять п`ятого туру зустрічалася із одеською «Реал Фармою» і здобула переконливу і яскраву перемогу – 4:0.

«Скала» (Стрий) – «Реал Фарма» (Одеса) – 4:0 (3:0)

27 травня  2016 р. 17 год. м. Стрий. 24 градуси. 500 глядачів. Арбітр – Олександр Омельченко (Слов`янськ). Асистенти арбітра – Юрій Вишневський та Кирило Химиченко  (обидва – Київська обл.). 4-й арбітр – Олександр Кальонов (Львів). Директор матчу ФФУ: Євген Павленко (Київська обл.).

«Скала»: 1. Роман Герич, 15. Петро Стасюк, 22. Юрій Антонів-к., 18. Валерій Бондаренко, 5. Тарас Максимович (17. Едуард Мись, 80), 8.  Владислав Клименко, 10. Віталій Рябушко, 7. Дмитро Скакун (6. Роман Ботвинник, 71), 93. Назар Кміть, 9. Роланд Білала (11. Андрій Маляренко, 64), 14. Василь Цюцюра.

Резервні гравці: 98. Денис Завгородний, 23. Михайло Березовий, 24. Сергій Мельник, 25. Богдан Іванченко.

Головний тренер – Василь Малик.

«Реал Фарма»: 1. Сергій Кравченко, 6. Артем Шаповаленко, 2. Станіслав-Нурі Малиш (9. Михайло Шестаков, 31), 22. Олександр Бабенцов, 5. Антон Хромих, 3. Олександр Бичков, 15. Олексій Бондаренко, 18. Сергій Нестеренко, 50. Олександр Машнін (10. Артем Кулішенко, 58), 7. Микола Лиховидов-к. (20. Костянтин Злепко, 23), 11. Віктор Георгієв.

Резервні гравці: 23. Анатолій Георгица, 16. Владислав Поліщук, 27. Олександр Степанишин, 77. Андрій Лиховидов.

В.о.головного тренера – Микола Лиховидов.

Голи: Дмитро Скакун (19, 22), Віталій Рябушко (26), Василь Цюцюра (46).

Попередження: Віталій Рябушко (20), Владислав Клименко (71) – Олександр Машнін (57), Сергій Нестеренко (64, 81).

Вилучення: Сергій Нестеренко (81-два попередження).

У травні команда Василя Малика ще не перемагала, а в останніх трьох турах набрала лише одне очко, що відразу відкинуло «Скалу» на невтішну п`яту позицію. Однак шанси на медалі у стриян залишалися. Для того, щоб на них розраховувати, треба в двох заключних турах не втратити жодного очка й сподіватися на осічки найближчих конкурентів: «Буковини» та «Інгульця».

Перший крок до омріяної мети «малиново-зелені» зробили у грі проти одеської «Реал Фарми». До слова, це найбільш незручний для стриян суперник. У попередніх 12-ти поєдинках в чемпіонаті другої ліги «Скала» перемагала лише раз, коли в попередньому чемпіонаті майже рік тому, 5 червня 2015 року у Стрию, здолала одеситів – 2:0 і здобула першу історичну перемогу над «Реал Фармою». Із дванадцяти попередніх поєдинків: 4 завершилися внічию і сім разів стрияни поступалися. Різниця м`ячів: 8:18.

2015/2016

До звітного матчу суперників розділяло всього три очки. І у разі перемоги гостей, вони б наздоганяли стриян. Та й до гри одесити підійшли в непоганому настрої, набравши в останніх двох турах із доволі сильними суперниками чотири очки із шести можливих. А воротар одеситів Сергій Кравченко не пропускав м’ячів у двох останніх виїзних матчах.

Однак вже перші хвилини показали, що стрияни налаштовані рішуче. І не випадково вже до 28-ї хвилини вони вели в рахунку – 3:0. Вже перша атака господарів могла закінчитися взяттям воріт. Партнери вивели на побачення з голкіпером Цюцюру, однак Василь переграти Кравченка не зумів. Згодом за одеситів зіграла спочатку «стінка» і права стійка після удару зі штрафного Дмитра Скакуна. Однак, як показали подальші події, це була лише пристрілка. Вже наступний штрафний у виконанні нашого штатного виконавця стандартів, призначений на 19-й хвилині за гру рукою в метрах 25-ти від воріт, призвів до першого забитого голу.

Повівши в рахунку, наші хлопці не заспокоїлися, а продовжили штурм воріт «Реал Фарми». І вже через три хвилини рахунок подвоїли. На 22-й хвилині воротар «Скали» Роман Герич, заволодівши мячем, почав атаку відпасувавши направо на Петра Стасюка. Наш правий оборонець помітив ривок по цьому ж флангу Василя Цюцюри, спрямував круглого у вільну зону. Василь на швидкості пройшов пів-поля і прострілив у центр штрафного майданчика, де мяч після боротьби Білала з центральним захисником, відлетів до вільного Скакуна, якому залишалося лише не промахнутися метрів з п`яти.

Але й це ще було не все. Не встигли одесити отямитися, як отримали і третій гол. Його творцем став наш правий вінгер Віталій Рябушко, який у своєму стилі з лівої ного, змістившись з правого флангу до центру потужно вистрелив у дальній кут.

Після перерви повторилася картина з першої половини, коли вже перша атака стриян призвела до виходу на побачення з голкіпером Цюцюри. Цього разу наш гравець скористався своїм шансом на всі сто – 4:0.

Після цього гравці «Скали» стали грати за рахунком, у своє задоволення. Особливо хотілося б відзначити гру Назара Кмітя, який провів свій найкращий матч у сезоні, демонструючи неабиякий технічний арсенал і неодноразово зривав оплески від вдячних трибун стадіону «Сокіл».

А на 81-й хвилині гості взагалі залишилися в меншості, коли за два попередження достроково поле змушений був залишити Сергій Нестеренко. Господарі могли покарати суперника, коли вже у компенсований час арбітр призначив ще одний потенційно небезпечний штрафний, зафіксувавши порушення правил в метрі від штрафного майданчика просто по центру. Оскільки Дмитра Скакуна вже не було на полі, стандарт взявся пробивати Валерій Бондаренко і зробив це дуже вдало, однак воротар відбив смугастого з лівого кута, а Андрій Маляренко, який був першим на добиванні, своїм шансом не скористався.

У підсумку переконливе – 4:0, і як сказав в розмові з автором цих рядків президент і виконуючий обов`язки головного тренера Микола Лиховидов: «Скала» сповна відігралася за всі попередні сезони».

Тепер на нашу команду чекає другий і останній крок. Для того, щоб вперше в новітній історії посісти третє місце і не залежати від підсумків ігор своїх конкурентів, «Скалі» необхідно обовязково перемагати на виїзді «Інгулець». І саме звитяга в Петрово зможе підвести яскраву мітку в загалом вдалому сезоні. Сподіваюся, що хлопці не підведуть!

За матеріалами: fcskala.com