Друга ліга. "Скалі" вдруге в сезоні роззброїти "Канонірів" не вдалося…

17 квітня 15:30
Переглядів: 160
Скала

16 квітня стрийська «Скала» вдома провела черговий матч 19-го туру. Цього разу суперником «малиново-зелених» був столичний «Арсенал-Київ».

«Скала» (Стрий) – «Арсенал-Київ» (Київ) – 0:0

16 квітня 2016 р. 16:00, м. Стрий, стадіон «Сокіл». Сонячно, 19 градусів, 700 глядачів. Арбітр матчу: Дмитро Панчишин (Харків). Асистенти арбітра: Ігор Рибченко (Запоріжжя)  та Тарас Семанюк (Івано-Франківськ). Четвертий арбітр: Роман Блавацький  (Львів). Директор матчу ФФУ: Іван Староста (Закарпатська обл.).

«Скала»: 98. Денис Завгородний, 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 22. Юрій Антонів-к. (23. Михайло Березовий, 63), 18. Валерій Бондаренко, 5. Тарас Максимович, 8.  Владислав Клименко, 10. Віталій Рябушко, 7. Дмитро Скакун, 9. Роланд Білала (11. Андрій Маляренко, 78),  99. Володимир Пришнівський (19. Олег Квич, 65).

Резервні гравці: 1. Роман Герич, 6. Роман Ботвинник, 17. Едуард Мись, 93. Назар Кміть.

Головний тренер – Василь Малик.

«Арсенал-Київ»: 1. Сергій Сітало, 3. Олексій Майданевич, 44. Олег Котелюх, 5. Сергій Карпенко-к., 13. Роман Журба (20. Роман Пахолюк, 42), 88. Ігор Скоба (8. Вячеслав Турчанов, 59), 9. Андрій Домбровський, 11. Сергій Сілюк, 19. Вадим Семчук (96. Ігор Биковський, 76), 10. Руслан Черненко, 25. Микола Ковталюк.

Резервні гравці: 33. Дмитро Іванов, 4. Іван Білий, 22. Андрій Смалько, 30. Артем Пилипенко.

Головний тренер – Сергій Литовченко.

Попередження: Віталій Рябушко (30), Валерій Бондаренко (73), Тарас Максимович (83), Андрій Маляренко (90+1) – Микола Ковталюк (44), Сергій Сілюк (45+1, 55)

Вилучення: Сергій Сілюк (55-друге попередження).

Звітний матч надовго запам’ятається уболівальникам, які завітали у цю сонячну весняну погоду на стрийський стадіон «Сокіл». Насамперед, своєю змістовністю, бойовитістю, накалом пристрастей і жагою до перемоги з боку обидвох команд. Лише шкода, що не було забитих голів, хоча створених моментів вистачало, особливо біля воріт гостей…

До Стрия «каноніри» приїхали з хорошим настроєм, впевнено перегравши у попередньому турі «Реал Фарму» - 4:0. Для «Арсеналу-Київ» цей матч був принциповим ще й тому, що у першому колі в Борисполі вони зазнали крупної поразки від «Скали» - 0:3, та й турнірне положення зобов’язувало гостей боротися за максимум. Для команди Сергія Литовченка, який замінив на тренерському містку болгарського фахівця Ангела Червенкова, ця гра мала дуже важливе значення з турнірної точки зору, адже кияни відставали від «Скали» на шість пунктів і в разі перемоги наближалися б до «малиново-зелених» на відстань одного матчу. Та й стрияни нині не мають права на осічку, адже окрім «Арсенала» їм «дихають» у спину ще, принаймні, три команди. Звідси й така безкомпромісність на полі, адже поступатися ніхто не хотів.

У підсумку так і сталося: ніхто не програв, хоча задоволення від одного здобутого очка у двох команд було мало. Чого не скажеш про якість продемонстрованого футболу.

«Арсенал-Київ» розпочав гру зі стартового штурму. В перші 10-12 хвилин кияни завдали десь п’ять-шість ударів по воротах стриян. Однак поступово господарі перевели гру на половину гостей іпочали реально загрожувати воротам Сергія Сітала. А на 14-й хвилині «малиново-зелені» навіть відкрили рахунок, коли після подачі з правого флангу з кутового у виконанні Дмитра Скакуна, головою відначився Валерій Бондаренко. Проте арбітр матчу гол не зарахував, помітивши перед цим порушення з боку нашого центрального оборонця. Як на мене, це був чистий гол і якщо слідувати за логікою арбітра, то такі свистки треба давати після кожного стандарту… На цьому вже на післяматчевій прес-конференції наголошував і головний тренер «Скали» Василь Малик.

Однак і без цього епізоду господарі мали чудові нагоди відкрити рахунок. Згадаймо, ще до перерви вихід віч-на-віч Роланда Білала, який проте не зміг переграти голкіпера київської команди на 21-й хвилині. Чи завершальний удар цього ж гравця на 39-й хвилині, коли він в один дотик переправляв круглого після подачі з правого флангу у виконанні Петра Стасюка. А чого вартий удар Володі Пришнівського на 25-й хвилині, коли смугастий пролетів у лічених сантиметрах від лівої «дев`ятки».

Після перерви колекцію невикористаних моментів продовжили Скакун, який на 54-й хвилині не зміг переграти Сітала. А коли на 55-й хвилині через друге попередження достроково поле залишив Сергій Сілюк, біля воріт гостей стало ще гарячіше. Особливо помітним у ці хвилини був Віталій Рябушко, проте перший його удар на 60-й хвилині прийшовся у поперечку, а вдруге, на 71-й хвилині, м’яч просвистів поруч із лівою стійкою.

А вже у компенсований час могли поїхати з трьома очками й кияни. Центрфорвард Микола Ковталюк протаранив наших захисників і встиг завдати удару метрів з 15-ти. Цього разу Завгороднього підстрахувала стійка.

У підсумку бойова емоційна нічия – 0:0.

За матеріалами: fcskala.com