Друга ліга. Суддівські призначення на матчі 27-го і 30-го турів

24 квітня 09:46
Переглядів: 61
суддя

Стали відомі прізвища арбітрів і делегатів ФФУ, яких призначено для обслуговування матчів 30-го туру та перенесених поєдинків 27-го туру Другої ліги.

30-й тур

25.04.2014 (п'ятниця)

"Шахтар-3" - "Енергія"

Арбітр: Петренко Є.В. (Одеса)

Асистенти арбітра: Маринович Д.В. (Вінниця), Петров А.О. (Хмельницька обл.)

Четвертий арбітр: Мазін В.О. (Донецьк)

Спостерігач арбітражу: Шкільний С.А. (Київська обл.)

26.04.2014 (субота)

"Арсенал-Київщина" - "Сталь"

Арбітр: Омельченко О.В. (Донецька обл.)

Асистенти арбітра: Запороженко Д.І. (Запоріжжя), Рибченко І.О. (Запоріжжя)

Четвертий арбітр: Арановський В.А. (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Боднар Я.Б. (Тернопіль)

"Реал-Фарма" - "Тернопіль"

Арбітр: Нізола А.В. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Дебенко І.Б. (Івано-Франківськ), Семанюк Т.І. (Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Саік В.І. (Одеса)

Спостерігач арбітражу: Шамич О.М. (Київ)

"Славутич" - "Скала"

Арбітр: Москаленко О.В. (Київ)

Асистенти арбітра: Сахно О.С. (Київська обл.), Кислюк В.О. (Київська обл.)

Четвертий арбітр: Цибулько Є.А. (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу: Бурмич В.Я. (Хмельницький)

"Кристал" - "Карлівка"

Арбітр: Когут О.О. (Тернопіль)

Асистенти арбітра: Ющишин А.Г. (Тернопіль), Федунець В.І. (Тернопіль)

Четвертий арбітр: Пасхал І.Ю. (Херсон)

Спостерігач арбітражу: Куш Я.В. (Івано-Франківськ)

"Шахтар" - "Гірник"

Арбітр: Ноздрачов А.М. (Харків)

Асистенти арбітра: Салівончик І.І. (Черкаси), Білорус М.О. (Черкаси)

Четвертий арбітр: Літвінов Г.Г. (Луганськ)

Спостерігач арбітражу: Михайлов С.А. (Запорізька обл.)

Перенесені матчі 27-го туру

25.04.2014 (п'ятниця)

"Макіїввугілля" - "Гірник-Спорт"

Арбітр: Солов'ян О.М. (Київ)

Асистенти арбітра: Коротін В.І. (Київ), Вишневський Ю.І. (Київська обл.)

Четвертий арбітр: Кравченко В.О. (Донецька обл.)

Спостерігач арбітражу: Головко В.В. (Дніпропетровськ)

30.04.2014 (середа)

"Тернопіль" - "Кремінь"

Арбітр: Деревінський О.О. (Київ)

Асистенти арбітра: Котубей П.В. (Закарпатська обл.), Сащина Я.М. (Ужгород)

Четвертий арбітр: Яблонський А.Е. (Тернопіль)

Спостерігач арбітражу: Лазенко О.М. (Чернівці)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити