Друга ліга. Вольова нічия залишила стрийську "Скалу" на другій позиції…

22 жовтня 21:48
Переглядів: 137
ФК Скала Стрий

22 жовтня стрийська «Скала» провела виїзний поєдинок 14-го туру. У Рівному суперником «малиново-зелених»

був місцевий «Верес». Цим матчем  розпочиналося друге коло сезону 2015/2016 років у другій лізі.

«Верес» (Рівне) – «Скала» (Стрий) – 1:1 (0:0)

22 жовтня 2015 р. 14 год. м. Рівне. Стадіон «Авангард». 6 градусів. 2300 глядачів. Арбітр – Сергій Скрипак (Київська обл.). Асистенти арбітра Михайло Юхименко (Луцьк) та Тарас Чопілко (Київська обл.). 4-й арбітр – Роман Новосад (Рівненська обл.). Директор матчу  ФФУ: Юрій Буренко (Київ).

«Верес»: 1. Андрій Рябой, 3. Любомир Білоус, 5. Ігор Носарєв, 33. Любомир Гальчук, 14. Микола Жовтюк-к., 17. Ігор Поручинський (24. Андрій Бурдіян, 75), 25. Борис Орловський, 10. Костянтин Деревльов (29. Богдан Денега, 70), 7. Віталій Дністрян (15. Богдан Скоцький, 50), 18. Олег Шутов, 26. Олександр Лакуста.

Резервні гравці: 12. Ігор Нагірний, 37. Оександр Дугієнко, 11. Тарас Овчар, 16. Артем Цурулін.

Головний тренер – Олег Лутков.

«Скала»: 1. Роман Герич, 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 5. Тарас Максимович, 18. Валерій Бондаренко, 8.  Владислав Клименко-к., 10. Віталій Рябушко (20. Роман Лівінський, 43), 7. Дмитро Скакун, 93. Назар Кміть (19. Олег Квич, 55), 99. Володимир Пришнівський, 49. Андрій Кохман (17. Едуард Мись, 69).

Резервні гравці: 98. Денис Завгородний, 9. Віталій Лазаренко, 11. Андрій Маляренко, 25. Богдан Іванченко.

Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Борис Орловський (57) – Дмитро Скакун (89).

Попередження: Ігор Носарєв (16), Любомир Білоус (31), Віталій Дністрян (42), Ігор Поручинський (59), Микола Жовтюк (74) – Петро Стасюк (25), Тарас Максимович (59), Володимир Пришнівський (86), Дмитро Скакун (89).

Матч сусідів за турнірною таблицею, як і передбачалося, вийшов по-справжньому бойовим і насиченим на події. Перед матчем стрияни випереджали рівнян на один пункт, посідаючи другий рядок у турнірній таблиці, а «Верес» - йшов третім. Зберегла «Скала» цей мінімальний гандикап і після цього поєдинку.

Саме з відродженим «Вересом» «малиново-зелені» 26 липня розпочинали новий сезон у Стрию. Тоді щастя посміхнулося команді Олега Луткова, яка використала одну з помилок і зусиллями Артема Цурупіна провела єдиний і переможний гол. Могла повторитися картина й цього разу, коли «Верес» відкрив рахунок після невдалої гри на виході Романа Герича, однак ціною, насамперед, характеру, вольових якостей і неймовірного бажання, стрияни наприкінці матчу врятували гру.

Перший тайм закінчився без забитих голів. Хоча господарі й більше атакували, найкращий момент відкрити рахунок мали гості. На 27-й хвилині Тарас Максимович, який заміняв на позиції лівого оборонця Юрія Антоніва, котрий через проблеми із здоров`ям не потрапив навіть до заявки на гру, довгою передачею вивів на побачення з воротарем «Вереса» Андрія Кохмана, однак м`яч після удару нашого форварда влучив у праву стійку. Мав шанс Кохман і на початку зустрічі, коли партнери вивели його на правому фланзі, однак удар з гострого кута Андрій Рябой зумів парирувати.

Ще у першій 45-хвилинці запамятався штрафний поблизу правої бровки, який виконував Назар Кміть. Після подачі смугастий, вдарившись у газон, перелетів через голкіпера і ворота.

«Верес» в основному побудував гру через активні дії лівого атакувального півзахисника Олега Шутова, який через кількаматчеву відсутність, пов`язану з травмою, знову вийшов на поле і був найкращим у складі господарів. Виконував цей гравець і всі стандарти у «червоно-чорних». Так, на 10-й хвилині після його прострільної передачі, лише індивідуальна майстерність завадила Лакусті переправити круглого у ближній кут. Невдало зіграв у цьому епізоді Валерій Бондаренко, який виключився із гри. Однак, забігаючи наперед, це мабуть був єдиний епізод, коли ми можемо покритикувати нашого центрального оборонця. В подальшому він, як і його партнер, Роман Подоляк зіграли майже безпомилково. Могли відкрити рахунок господарі на 15-й хвилині, коли Шутов виконував подачу з кутового, а Роман Герич, вийшовши з воріт, не влучив по м`ячеві. Тоді пронесло, адже нашого голкіпера підстрахував захисник, який виніс круглого з лінії воріт. Повториться така ж ситуація на початку другого тайму, коли Герич знову невдало вийшов після подачі з кутового у виконанні Шутова, і Борис Орловський своїм шансом скористався на всі сто, спрямувавши головою м`яч у ближній кут.

Після пропущеного голу, стрияни заграли активніше в атаці. Тепер вже «Верес» почав грати на контратаках, однак невдало. А от у «Скали» моменти виникали один за одним. Причому першу скрипку тут грали Скакун та Пришнівський, якому часто діставалося після брудних дій гравців суперника. На 68-й хвилині після масованої атаки, м`яч потрапив на лівий фланг до Скакуна, який помітив ц ентрі штрафного майданчика вільного Пришнівського. Володя вирішив пробити в один дотик, однак на мокрому і розкисшому від доща полі (перед грою у Рівному пройшов дощ), пробив неточно. Завадило важке поле приборкати круглого й Квичу, якого виводили на ударну позицію на 75-й хвилині. На 81-й хвилині після подачі з кутового у виконанні Скакуна, головою пробивав Бондаренко – знову неточно. На 86-й хвилині рівняни порушили правила ближче до лівого флангу. Скакун подав у центр штрафного, де після удару Пришнівського круглий, здавалося, потрапив у руку захисникові. Арбітр фол не помітив, проте за апеляцію показав гірчичника Пришнівському.

А от другий штрафний у виконанні Скакуна закінчився результативно. Дмитро вкотре довів, що стандарт у його виконанні це практично – пенальті. На переостанній хвилині основного часу господарі порушили правила просто по центру. І хоча до воріт було метрів з 28-30-ть, Дмитро пробив бездоганно: перелетівши через стінку, м`яч опустився у правому нижньому куті. Гол-красень!

І хоча арбітр компенсував п`ять хвилин, рахунок більше не змінився. Вже після гри зясувалося, що «Інгулець» вдома не зумів переграти горностаєвський «Мир» (0:0), а це означає, що стрияни зберегли другий рядок у турнірній таблиці і з відмінним настроєм готуватимуться до останньому в цьому році матчу чемпіонату проти аутсайдера – «Нікополя-НПГУ», який запланований на 1 листопада у Стрию.