Друга поспіль нічия "Скали"

14 лютого 20:50
Переглядів: 124
скала

Триває перший втягувальний цикл підготовки стрийської «Скали» до весняної частини змагань сезону 2013/2014 років, під час якого поряд із щоденними тренуваннями проводяться і контрольні спаринги.

Один з таких поєдинків відбувся 14 лютого. Суперниками «малиново-зелених» вдруге за останні два тижні став молодіжний склад луцької «Волині», який напередодні завершив свій черговий другий етап підготовки до сезону на Закарпатті у м. Кам`яниця на базі готельно-спортивного комплексу «Камелот» і на зворотній дорозі завітав до Моршина на запланований спаринг.

«СКАЛА» (СТРИЙ) – «ВОЛИНЬ U-21» (ЛУЦЬК) – 1:1 (1:0)

12 лютого 2014 року. 13 год. с. Довге. 5 градусів. Навчально-тренувальна база ФК «Скала».

Арбітр: Олександр Шандор (Львів). Асистенти арбітра: Степан Лапко (Львів) та Ярослав Леськів (Миколаїв).

«Скала»: Денис Завгородний-к., Олег Домальчук (Петро Стасюк, 60), Едуард Мись (Станіслав Катана, 60), Василь Берест (Олег Дмитренко, 60), Андрій Маляренко (Дімітрі Пачкорія, 60; Святослав Козловський, 77), Ігор Нистирюк (Ігор Прокурор, 60), Семен Бродський (Леван Арвеладзе, 60), Максим Гармаш (Назар Кміть, 60), Святослав Козловський (Руслан Гнатів, 38; Володимир Пришнівський, 60), Олег Квич (Станіслав Гончарук, 60), Віталій Лазаренко (Василь Цюцюра, 60).

Головний тренер – Володимир Книш.

Голи: Олег Квич (44), Леван Арвеладзе (68) – Сергій Коломієць (51), Артем Форсюк (56).

Нагадаємо, що підготовку до нового сезону волиняни розпочала трохи швидше за стриян і перед зборами в Закарпатті вже встигла взяти участь у зимовій першості м. Рівного – турнірі пам`яті В. Шморгуна та зіграти перший з двох домовлених спарингів зі «Скалою», який відбувся 31 січня і завершився мінімальною перемогою лучан – 0:1. Цього ж разу арбітр матчу Олександр Шандор, який відсудив майже бездоганно, зафіксував бойову нічию – 2:2.

«Скала» на весь перший тайм та на 15-ть хвилин другого вийшла молодіжним складом. З перших хвилин було помітне велике бажання господарів реваншуватися за прикру поразку двотижневої давності. Гра проходила на зустрічних курсах і на великих швидкостях. «Малиново-зелені» намагалися більше контролювати м`яча, а гості більше використовували довгі передачі в основному на високорослого центрального нападника під номером 17 Сергія Коломійця. Саме нападник «Волині» міг першим відкрити рахунок, коли на 25-й хвилині після подачі з кутового пробивав під поперечку, однак блискуче відіграв у цьому епізоді воротар «Скали» Денис Завгородний, який у стрибку зумів парирувати цей постріл. Господарі відповіли двоходівкою Нистирюк – Квич, однак нападник «Скали» опинився в мінімальному офсайді. Взагалі цей дует частенько ставив суперників у скрутне становище. Відчувається хороше взаєморозуміння цих гравців, яке було помітне ще з тих пір, коли вони виступали в чемпіонаті ДЮФЛ України. І не випадково саме Олег Квич таки засмутив воротаря «хрестоносців». Під завісу першого тайму нападник «Скали» перехопив поперечну передачу від центрального захисника «Волині», вийшов на побачення і пробив голкіпера. Не обійшлося тут й без допомоги правої стійки, від якої смугастий опинився у воротах. – 1:0. З таким рахунком команди й пішли в роздягальню.

Другий тайм розпочався з чудової комбінації господарів. Гармаш з центральної зони відпасував наліво Гнатіву, а той, у свою чергу, розрізною передачею вивів віч-на-віч з воротарем Квича. Здавалося, гола не уникнути, однак нападник юніорської збірної України несподівано наступив на м`яча, і супемомент було втрачено. На 51-й хвилині гості зрівняли рахунок. На лівому фланзі волиняни отримали право на штрафний. Пішла мяка подача на ближній кут і вищезгаданий Сергій Коломієць головою пробив повз Дениса Завгороднього. Минуло 5-ть хвилин, як гості вийшли вперед. Рейд нападника лучан правим флангом Едуард Мись зупинив бруднм підкатом. Безсумнівний пенальті реалізував Артем Форсюк. Майже одразу після цього наставник «Скали» Володимир Книш зробив одразу десять замін. Лише місце у воротах й надалі залишилося за Денисом Завгороднім. На поле вийшли гравці умовно основного складу, які з перших хвилин свого перебування у грі, одразу кинулися рятувати гру. Перший момент виник на 66-й хвилині, коли на лінії штрафного майданчика просто по центру воріт збили Ігоря Прокурора. Перспективний штрафний виконував сам потерпілий, однак його постріл прийняла на себе стінка. А вже наступна хвилина стала результативно. Другий гол повністю заслуга одного гравця. Леван Арвеладзе сам обікрав захисника, сомутижки розібрався з двома візаві й влучно низом пробив повз голкіпера. Дуже красивий гол! На 75-й хвилині господарі могли забити й третій гол. На правому фланзі поблизу кутового прапорця лучани збили Василя Цюцюру. Пачкорія м`яко навісив на ближній кут на вільного Ігоря Прокурора, удар головою якого прийшовся у ліву стійку. Пригадуєте, як гості провели перший гол, так от це була точна копія цього епізоду, з тією лише різницею, що смугастий влучив у стійку. Опісля міг провести свій гол й Василь Цюцюра, якому асистував Олег Дмитренко, однак м`яч звалився з ноги центрального нападника «малиново-зелених». На більше у гравців «Скали» просто забракло часу. У підсумку бойова нічия – 2:2.