Другий етап зборів "Карпат" : підготовка триває

28 червня 17:34
Переглядів: 230
карпати

Спаринг проти тернопільської «Ниви» завершував перший етап підготовки карпатівців до нового сезону. До слова, у недільному товариському матчі «зелено-білі» здобули впевнену перемогу 2:0, а голами відзначились Швед та Войтович.

Отримавши кілька днів відпочинку, у середу, 27 червня команда зібралась на заміській базі у Брюховичах та відновила тренування. Першу частину заняття хлопці традиційно присвятили роботі під керівництвом Павла Сіренка. Спочатку – загальнорозвиваючий комплекс гімнастичних вправ на м’язи живота та спини, а пізніше карпатівці виконали вправи на координацію рівноваги м’язів нижніх кінцівок. Решту тренування команда провела звично у роботі з м’ячами. Відомі всім квадрати пізніше замінила невелика двостороння гра, перед якою хлопців розділили на три групи.

Разом з командою працювали двоє карпатівських вихованців: воротар Вадим Ющишин та центральний захисник Петро Харжевський, які приєднались до «основи» на початку другого етапу міжсезонної підготовки.

Вже у неділю, 1-го липня підопічні Олега Бойчишина проведуть спаринг із «Агробізнесом», який відбудеться на стадіоні «Україна» та стартує о 18:00. 4-го липня «Карпати» на домашній арені зустрінуться з «Прикарпаттям». Початок гри попередньо заплановано на 13:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: