Другий турнір серії "Слава Україні !" пройшов у Коломиї

06 жовтня 18:04
Переглядів: 91
україна

05 жовтня в м. Коломия на майданчику з синтетичним покриттям стадіону "Юність" відбувся другий за ліком благодійний турнір з серії "Слава Україні !". Нагадаємо, що в першому, який минулого тижня проходив в м. Івано-Франківськ, тріумфувала команда "Спартак-ІФДМУ", що виступала під керівництвом  Заслуженого тренра України Петра Івановича Кушлика.

Якщо в Івано-Франківську було 7 учасників, то в Коломиї зібралося лише три команди. І це незважаючи на те, що на всіх міських майданчиках були розміщені оголошення про проведення змагань. Очевидно коломиянам зараз не до футболу...

Незважаючи на таку свою малочисельність сам турнір пройшов в напруженій боротьбі. Кожен матч був багатий на голи та яскраві моменти. 

В результаті перемогу в цих змаганнях святкувала команда "Пора", другими були футболісти з с. П'ядики, а третіми - студенти Коломийського економіко-правового коледжу. 

Організаторами даного турніру виступили: Ініціативна група з відродження професійного футболу на Прикарпатті, Асоціація аматорського футболу України, ФК “Карпати” (Коломия) та Коломийська Міська Рада

Всі зібрані під час прведення турніру кошти були передані на потреби наших воїнів, які захищають територіальну цілісність України в АТО.

На даний момент календар серії має настпуний вигляд:

27 вересня - м. Івано-Франківськ; переможець - ”Спартак-Медуніверситет”;

5 жовтня - м. Коломия; переможець - "Пора";

11 жовтня - м. Долина;

14 жовтня - смт. Брошнів-Осада;

Переможці кожного з етапів отримують право прийняти участь в підсумкову турнірі серії “Слава Україні !”, який пройде 18 жовтня 2014 року в м. Києві на НТК ім. Баннкікова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: