Дуель, непередбачувана: "Сталь" - "Карпати"

23 липня 10:54
Переглядів: 342
Карпати

«Сталь» з Кам’янське і «Карпати» Львова в Дніпрі на стадіоні «Метеор» візьмуть старт футбольного сезону 2016/17. Арбітр – Іван Бондар з Києва о 17:00 виведе обидві команди на стартову гру, у якій, хочеться вірити, не бракуватиме цікавих подій і голів.

Одні «фахівці» «списали» львівський клуб до числа явних аутсайдерів. На щастя, є ще у Львові люди, котрі продовжують …багатіти думкою. Але ніхто не заперечує, що «Карпати» вкотре підійшли до сезону з валізою проблем, але без …ручки. Зате вона повна непевності у завтрашній день. Попри прибуткові мільйонні трансфери за Шведа і Гуцулюка, у клубі над Полтвою кожна копійка на рахунку. У літнє міжсезоння команду з різних причин залишили: Олексій Гуцуляк, Олег Голодюк, Ігор Пластун, Андрій Гітченко, Михайло Сергійчук, Денис Кожанов, Євгеній Неплях і Тарас Пучковський. Додалася проблема із зняттям 6-ти очок за дисциплінарні порушення. А чого варта остання тренерська сага із призначенням головного штурвала? Одного разу в команді «трудилось» одразу чотири (голо)вних наставників. Врешті залишився один Сергій Зайцев, якому допомагатимуть Андрій Тлумак і тренер воротарів Володимир Васютик і клуб, за повідомленням Інформаційного центру ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua. подав заявку на Лігу Парі-Матч - 48 гравців, двоє – новачки: Максим Саламаха і Дмитро Заїкин, які гратимуть під 17-им та 20-им номерами. У списку «А» лише …11 виконавців: №9 Бланко Лещук Ґуставо Езекель, №77 Кадимян Гегам, №10 Карноза Артур, №8 Костевич Володимир, №7 Ксьонз Павло, №23 Мисак Роман, №94 Мірошніченко Денис, №26 Новотрясов Артур, №27 Страшкевич Вадим, №16 Худоб'як Ігор, №11 Чачуа Амбросій.

У списку «Б» - 37 гравців: №40 Богач Ігор, №87 Бусько Андрій, №69 Валенко Сергій, №88 Вербний Назар, №74 Виздрик Назар, №60 Войтович Володимир, №98 Габріель Окечукву, №46 Гладкий Володимир, №47 Грисьо Максим, №90 Данилів Віталій, №72 Дударенко Олександр, №73 Завійський Тарас, №61 Завінський Юрій, №20 Заїкин Дмитро, №45 Захарків Юрій, №52 Калинчук Назарій, №96 Карпенко Ігор, №48 Кльоц Дмитро, №3 Кравець Василь, №63 Кучерявий Олександр, №54 Лебеденко Орест, №84 Лебедь Роман, №70 Лобай Іван, №79 Маркович Андрій, №30 Мозіль Олег, №99 Олійник Олександр, №1 Підківка Роман, №37 Полюганич Дмитро, №85 Савошко Володимир, №17 Саламаха Максим, №67 Саутін Дмитро, №4 Сениця Володимир, №38 Сілецький Іван, №86 Скотаренко Володимир, №68 Толочко Роман, №56 Шарабура Микита, №91 Яструб Юрій.

Та, як би там не було і «Карпати» і «Сталь» старанно і плідно готувались до першого матчу в сезоні. Львів’яни - в Польщі, де зокрема, завдали, колись славному, «Руху» з Хожува – 3:0. Дуже хочеться, щоб такі успішні результати супроводжували львівську команду і в матчах чемпіонату України.

«Сталь» голландця Еріка ван дер Меера тренувалась на австрійських полях, а до нового сезону позбулись старої назви міста Дніпроджержинськ і прийняла - Кам’янське. Додатково змінили і клубну емблему.

Отаке б оновлення відбулося і в успішних іграх нинішніх суперників на внутрішній арені. Проте нинішня дуель залишається непередбачуваною…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: