Дует франківчанок зіграє на футбольному турнірі розвитку УЄФА в Македонії

15 квітня 09:15
Переглядів: 294
Футбол

Головний тренер дівочої збірної України WU-16 Сергій Сапронов оприлюднив список гравців, які готуватимуться до Турніру розвитку УЄФА.

До списку з 24 виконавців потрапили і двоє юних футболісток з Івано-Франківська. Це вихованки ДЮСШ №3 з обласного центру - Надія Бойчук та Діана Лаврук. Додамо, що найбільше представництво у збірній мають "Родина-Ліцей" з Костополя та чернігівський "Спартак" - шість та п'ять футболісток відповідно.

Вже найближчої неділі "синьо-жовті" у Києві розпочнуть навчально-тренувальний збір у рамках підготовки до Турніру розвитку УЄФА, що пройде з 23 по 27 квітня в Македонії. Окрім, власне, господарок турніру нашим дівчатам протистоятимуть збірні Люксембургу та Казахстану.

Склад збірної України WU-16:
Воротарі: Яна Тріщук (ДЮСШ, Надвірна), Марія Денищич ("Родина-Ліцей", Костопіль), Марія Вальчук, Яна Глух (обидві - Спортивна школа-інтернат, Володимир-Волинський) 

Захисники: Вікторія Горбач, Ірина Кравченко (обидві - "Спартак", Чернігів), Ольга Шевчук (ДЮСШ, Маневичі), Лілія Моспан ("Пантери", Умань), Ольга Квач, Каріна Мулярець (обидві - "Родина-Ліцей", Костопіль), Романа Лукач (ДЮСШ, Надвірна) 

Півзахисник: Анастасія Мажара (ДЮСШ, Конотоп), Валерія Постол ("Спартак", Чернігів), Марина Косік, Марія Коліщук, Надія Вегерич (обидві - "Родина-Ліцей", Костопіль), Вікторія Гірин (ДЮСШ, Маневичі), Надія Бойчук, Діана Лаврук (обидві – ДЮСШ №3, Івано-Франківськ), Оксана Білокур, Поліна Янчук (обидві - "Пантери", Умань) 

Нападники: Надія Куніна, Анжела Семиженко (обидві - "Спартак", Чернігів), Юлія Семенюк ("Родина-Ліцей", Костопіль)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: