Дух змагань та дружби…

20 квітня 22:05
Переглядів: 197
спорт

…витав 8 квітня 2014 року в спортивному залі ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут", де відбувались за сприяння БРЦФЗН "Спорт для всіх" традиційні спортивні змагання "Роби з нами, роби, як ми, роби краще за нас", приурочені Міжнародному дню здоров’я, який щорічно відзначають 7 квітня й одним із завдань якого є пропагування здорового способу життя.

Комплекс естафет та конкурсів передбачав виявити вміння учасників змагань швидко бігати, бути гнучкими, вправно долати різноманітні перешкоди, швидко орієнтуватися в питаннях, що стосуються участі українських спортсменів в Зимових Олімпійських іграх.

Вперше в історії свята на старт вийшли як студентські, так і викладацькі спортивні «сім’ї»-команди, які визначали з-поміж себе найкращу з кращих, адже до складу команд входили студенти та викладачі, що, в переважній більшості, представляють інститут на змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів.

Уже в першому конкурсі — "Мала естафета" — усі команди продемонстрували, що, попри бажання бути першими, змагальний дух, як і повага до друзів-суперників, для них не порожні слова. А тому підтримували студентські та викладацькі команди вболівальники тільки схвальними словами.

Після легкої розминки першого конкурсу в другому — "Естафета з м’ячами" — представники команд буквально на морально-вольових долали останні метри свого етапу, але, як засвідчують факти, лише у важкій боротьбі народжується істина: вміння словом, порадою чи ділом підтримати  й друзів, і суперників.

Конкурс капітанів — черговий вид змагань — мав дати відповідь на питання, хто краще думками та розумом пройде заново "марафон" участі наших спортсменів-олімпійців на зимових Олімпіадах, починаючи з 1994 року. Капітани, а ними були представники "слабкої статі", довели усім, що розумний студент і розумний викладач мають бути  багатими і духовно, і фізично.

Апогеєм свята став четвертий конкурс — "Подолання смуги перешкод". Адже саме за його результатами мало стати зрозумілим розташування команд в табелі про ранги.

Після чотирьох цікавих, виснажливих, безкомпромісних видів змагань журі визначило найдостойніших — тих, хто найкраще зумів проявити себе та підтримати учасників своєї команди. Тож серед студентів і, як потім з’ясувалось, серед викладачів, місця розподілились наступним чином: ІІІ місце — команда Агроінженерного факультету; ІІ — команда підрозділу підготовки молодших спеціалістів. А переможцем змагань стали команди студентів та викладачів факультету "Економіки і природокористування".

Можливо, незадоволені були команди зайнятим місцем, але аж ніяк не емоціями та відчуттями, якими збагатились і вони, і вболівальники під час змагань.

 Усі команди-учасники, незалежно від зайнятого місця, отримали для відновлення спортивного духу й витрачених під час змагань сил поживні соки (об’єм визначався зайнятим місцем), в придбанні яких частково посприяв гуртово-роздрібний магазин "Рома", а також профспілковий комітет студентів та профспілковий комітет працівників інституту.

Призери змагань нагороджені командною грамотою та дипломом учасника (для кожного спортсмена). Команди-переможці отримали на постійне зберігання з рук Володимира Савочки, директора БРЦФЗН "Спорт для всіх", красені-кубки і грамоти.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: