Дулуб розповів про небувалий тиск у "Карпатах" і зустріч з Димінським

09 червня 07:31
Переглядів: 413
Дулуб

Головний тренер Карпат Олег Дулуб прокоментував своє майбутнє і підбив підсумки сезону 2016/17.

"Тягар з душі впав, коли ми здолали Волинь, а Дніпро програв свій матч. Ось тоді немов відвалилася скеля. Тягар, який висів наді мною з першого матчу, – це не можна порівняти ні з чим. Абсолютно новий досвід. Розумів, що відрив дуже великий. Причому його треба було не просто ліквідувати, а зробити це так, щоб ні у кого не виникло бажання сказати, що нам пощастило.

Там зони комфорту не було за визначенням. Якби ми перебували в ній, то, радше за все, Карпати опинилися б у Першій лізі. Можливо, зона комфорту проглянула лише перед останнім матчем. Але і то там було своє підгрунтя.

Налаштовували гравців тільки на перемогу. Тому що могли виникнути розмови, що Карпати залишилися у Прем'єр-лізі через те, що з Дніпра зняли очки. При цьому багато хто забував, що й ми стартували з "мінус 6". Якщо додати ці бали, перед заключною грою відставали від Зірки на одне очко. Обігравши суперника вдома, зняли всі питання. Для мене це було принципово. Не хотілося залежати від рішень федерації.

Треба враховувати, що дуже погано було розпочато весняний відрізок: поступилися Чорноморцю на виїзді – абсолютно не по грі, але рахунок був на табло. Після повернення до Львова відбувся досить серйозна розмова з гравцями. І потім у нас трапилася восьмиматчева безпрограшна серія.

Слово в слово передам той наш діалог. Сказав: прийшовши сюди, поставив на кін свою ділову репутацію. І закінчив промову, як у фільмі "Ліквідація", коли Давид Маркович Гоцман стояв перед злодіями і говорив: гризти я вас буду серйозно, бо стояти біля стінки нам разом. Радий, що гравці зрозуміли мою позицію. Усвідомив, що в той момент ми балансували на межі. Йшли по лезу бритви. Ще одна поразка – і, може, фінішували б останніми.

Обговорили ситуацію з президентом Карпат Петром Димінським. Поговорили про тренувальний процес, про посилення складу ... Президент ставив завдання показувати якісну гру. Я ж розумів, що вона можлива, тільки коли ми збережемо прописку. Тому що це дві різні ситуації. Треба чітко розуміти, що набір очок передбачає оборонний футбол. І не має нічого спільного з іскристою, карколомною грою.

Чи говорили про новий сезон? Вирішили, що після відпустки сядемо і все обговоримо. Зараз я відпочиваю після важкого сезону. Ці 8 місяців – немов навчання в армії. Отримую задоволення, навіть просто перебуваючи в Мінську. З помічником Юрієм Покладом жили біля бази, щоб не витрачати час на дорогу. У самому Львові були, може, тільки 8-10 разів.

Після гри з "Волинню" сходили на фінал чемпіонату України з футзалу, трохи розслабилися. Подобається обстановка старого міста. Одного разу сиділи там з дружиною в одному з ресторанів, а паралельно з нами обідав Борис Гребенщиков, який приїхав з концертом. 99 відсотків часу у Львові працювали, один – відпочивали", – розповів Дулуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: