Дулуб: Якщо нормалізується ситуація в країні, з футболом все буде нормально

04 січня 20:00
Переглядів: 109
Дулуб

Головний тренер "Карпат" Олег Дулуб розповів про враження від чемпіонату України.

- "Динамо" і "Шахтар" - команда високого європейського рівня. Я б сказав, навіть вище середнього. До лідерів чемпіонату України можна віднести також "Зорю". Я пам'ятаю, якими сильними були "Металіст" і "Дніпро". Думаю, що через рік або два все повернеться на колишній рівень. Можливо, помиляюся, але я - оптиміст. Якщо нормалізується ситуація в країні та економіці, все буде нормально.

Раніше в футбол грали 11 на 11. Зараз все зводиться до гри на окремих ділянках поля. Схиляюся до того, що в майбутньому футбол більше буде нагадувати гандбол і футзал. Можливо, навіть хокей. На перший план вийдуть п'ятірки гравців - нижня і верхня, права і ліва - і їх взаємодія. Зараз основне - створення чисельної переваги на окремих ділянках поля.

У баскетболі дуже багато награних схем. В атаці може бути 20 варіантів гри. Розігруючий підняв палець догори і його партнери вже знають, що робити. Думаю, що з часом так буде і в футболі. Але все одно, індивідуальна майстерність і особистість гравця залишаться на першому місці. Люди ходять на футболістів, а вже потім - на схеми, - цитує Дулуба Gazeta.UA.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: