Два ліцеїста на олівці у тренерів ФК "Тернопіль"

13 лютого 22:30
Переглядів: 263
Тернопіль

Тренер-вихователь Тернопільського педагогічної ліцею Віктор Івегеш по «гарячих» слідах поділився враженнями від перемоги його команди, яка входить до структури ФК «Тернопіль», у чемпіонаті Тернопільської області з футзалу серед юнаків 1999-2000 р.н.

– Насамперед хочу подякувати всім 12 нашим футболістам, які потрапили до заявки і які повністю виклалися на футбольному майданчику. На мій погляд змагання доволі серйозні, а на нашому шляху зустрілися непрості суперники. Дякуючи Богу, все пройшло вдало і ми виграли перше місце.

– Який матч на турнірі вважаєш найскладнішим?

– На мій погляд найскладнішим був поєдинок з командою Тернополя-2 (1999 р.н.) – 5:3, Також не простим була зустріч на відбірковому етапі зі ще однією тернопільською командою (2000 р.н.) – 6:4. Ну і, звичайно, треба відзначити фінальний поєдинок проти команди з Копичинець. Сподівалися, що буде дещо легше, але склалося так, що багато моментів не реалізували, все по ходу матчу могло змінитися, як у нашу сторону, так і у сторону суперника. На щастя, зуміли гідно протиставити опонентові свої козирі, забили кілька важливих голів, які й вирішили долю матчу – 3:1.  

– Кого зі своєї команди можеш відзначити?

– Всі старалися, але найбільший вклад у загальнокомандну перемогу зробили Андрій Малащук, Андрій Різник та Володимир Павлишен.

– Когось з гравців будеш рекомендувати на перегляд тренерам головної команди ФК «Тернопіль»?

– Воротар Володя Павлишен уже на понеділок, 15 лютого, запрошений на тренування ФК «Тернопіль». Окрім того, Андрій Різник певний час також тренується з основною муніципального клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: