Два тренування для Валерія Федорчука - фото

07 травня 22:38
Переглядів: 356
федорчук

Одразу два дитячі тренування відвідав сьогодні хавбек «зелено-білих» Валерій Федорчук. Спершу він потренувався з наймолодшою віковою групою ДЮФЛ – чотирнадцятирічними карпатівцями, яких тренують Роман Толочко та Сергій Даниловський. А згодом перейшов до найстарших вихованців СДЮШОР «Карпати» – 17-річних хлопців, які тренуються під орудою Василя Леськіва, Олега Гараса та Андрія Гайдука. 

Обидві команди тренувалися в один час на стадіоні «Україна», поділивши газон навпіл. Із молодшими карпатівцями Валерій повправлявся в технічній підготовці, а от зі старшими довелося не просто. Двоє школярів – Вербний та Швед тренування пропускали, оскільки вирушили до Дніпропетровська, на матч із юніорами «Дніпра». 

До слова, незабаром кращі з 17-річних карпатівців поповнять лави «Карпат» (U-19). Окрім цього ціла низка вихованців клубної школи є гравцями збірної України. Тож Валерію довелося і в силову боротьбу вступати, і в підкати йти – усе, як в дорослому футболі. Загалом же, і гравець «левів», і його молодші колеги залишилися задоволеними, адже такий досвід дорогого вартує.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: