Двадцять медалей в скарбничці українських паралімпійців-легкоатлетів на чемпіонаті світу

29 жовтня 20:15
Переглядів: 76
паралімпійці-легкоатлети

У сьомий день змагань, 28 жовтня, національна паралімпійська збірна команда України з легкої атлетики виборола на чемпіонаті світу 2 медалі, серед яких 1 срібна та 1 бронзова нагороди.

Олександр Дорошенко (метання списа) та Оксана Ботурчук (біг на дистанції 100 м) стали володарями срібної та бронзової медалей (відповідно).

Cьогодні, 29 жовтня, нашим атлетам вдалось уже також завоювати 2 медалі - 1 «срібло» та 1 «бронзу».

Алла Мальчик та Дмитро Ібрагімов (штовхання ядра) здобули срібну та бронзову медалі відповідно.

Таким чином, у доробку українських паралімпійців 20 високих нагород, серед яких 3 золоті, 6 срібних та 11 бронзових медалей. Лідерська трійка чемпіонату світу беззмінна - перше місце утримує команда Китаю (62), друге - Росії (50) і третє - США (28). Українці - 11-ті за кількістю золотих нагород та 7-мі за загальною кількістю нагород.

Зазначимо, що чемпіонат світу з легкої атлетики серед паралімпійців проходить з 21 по 31 жовтня 2015 року у м. Доха, Катар. Участь в змаганнях беруть близько 1300 атлетів з 96 країн світу.