Дві команди Академії футболу "Скала" провели свої матчі 13-го туру чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України

30 квітня 17:00
Переглядів: 120
Скала

28 квітня дві команди Академії футболу «Скала» провели свої матчі 13-го туру чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України сезону 2015/2016 років серед команд вищої ліги. У Моршині «Скала» U-16  та U-14 приймали гостей з Волині – «BRW-BIK» з Володимира-Волинського. Інші дві наші команди з Академії футболу «Скала»: U -17  та U-15 свої поєдинки 13-го туру проведуть 3 травня у Тернополі проти місцевої ДЮСШ.

Моршинська «Скала» U-16 та U-14  грали на виїзді. У Володимирі-Волинському суперниками наших команд були однолітки з «BRW-ВІК», які посідали другі місця у своїх вікових групах. Два виїзні матчі закінчилися не на користь наших команд, причому моршинцям не вдалося у них провести бодай один гол

У грі 16-річних команд все вирішив один гол у першому таймі, який був забитий при неузгоджених діях нашого воротаря та захисника.

У грі наймолодших команд ДЮФЛ моршинці після домашньої перемоги над ужгородцями, цього разу зазнали розгромної поразки від одного з лідерів. Ще до перерви команда Анатолія Петрика пропустила два м`ячі. Третій – влетів у другому таймі.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «BRW-VIK» (Володимир-Волинський) – 0:1 (0:1)

28 квітня 2016 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 11 градусів. Арбітр: Володимир Пиндиківський (Бучач). Асистенти арбітра: Андрій Онишків (Львів) та Юрій Ковальчук (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 55. Давлад Курмазенко, 4. Ярослав Миронюк-к., 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 3. Микола Тишкун, 7. Тарас Грица (10. Василь Равлик, 77), 8. Артур Льонгер (14. Любомир Равліковський, 57), 20. Павло Стегніцький (6. Назар Цимбала, 80), 16. Роман Михайленко (9. Андрій Корендович, 74), 11. Микита Фомін, 19. Роберт Якоб.

Тренер – Юрій Галій.

Гол: Олександр Климець (32).

«BRW-ВІК» в попередньому турі вдома несподівано не зміг переграти одного із аутсайдерів – мукачівський ФК «Мункач» (0:0), які посідали передостанній рядок у турнірній таблиці, і це відкинуло команду з Волині на другий рядок, а пальму першості підхопили львівські «Карпати». І хоча і в «BRW-ВІК», і в команди з міста Лева по 28 очок, за додатковими показниками «зелені леви» нині очолюють турнірну таблицю, а «BRW-ВІК» може втішатися лише тим, що до звітного матчу вони були єдиною командою в групі, що мала нуль у графі «поразок».

Продовжили волиняни безпрограшну серію і в звітному матчі. Перед грою суперників розділяло аж 16 очок. Проте всі ми сподівалися, що команда Юрія Галія дасть гідний опір одному із лідерів. Однак «Скала» U-16 зазнала першої поразки у весняній частині сезону. Після домашньої перемоги над «Буковиною» (1:0) та виїзної нічиєї в Ужгороді проти СДЮСШОР (3:3), наші хлопці спробували дати бій другій команді групи, однак у підсумку три очки повели до Володимира-Волинського гості. Все вирішив один мяч, який на 32-й хвилині, після навісу з правого флангу головою провів Олександр Климець, якого залишили в центрі штрафного майданчика без опіки. Однак хтохна якби розвивалися події в майбутньому, якби за рахунку – 0:0, господарі реалізували свої кілька нагод. Спочатку, на 10-й хвилині, після діагональної передачі з правого флангу, міг відзначитися Фомін, який пробивав у дальній кут, однак волинян врятував воротар, перевівши круглого на кутовий. А після подачі з кутового не зміг переграти голкіпера і Артур Льонгер, хоча до воріт було метрів 5-6-ть. На 25-й хвилині після прострілу з правого флангу активного Михайленка, вдруге не використав свій шанс Фомін, який пробив в один дотик поруч з лівою «дев`яткою». А на 30-й хвилині Льонгер обіграв по центру свого візаві і влучно пробив у правий нижній кут. Однак воротар «BRW-ВІК» намертво зафіксував шкіряну кулю.

Не зибиваєш ти – забивають тобі. Не минуло і двох хвилин, як відбувся єдиний гол у цій зустрічі, про який ми писали вище.

Після перерви уболівальники «Скали» очікували штурм воріт гостей, однак команда Юрія Галія другу сорокахвилинку провела не так, як у таймі першому. Проте моршинці могли врятувати гру, коли спочатку після перспективного штрафного влучнішим би був Микола Тишкун, а вже на останніх секундах компенсованого часу, після розіграшу з кутового, удар того же Тишкуна, встиг заблокувати захисник гостей.

ПОСТУПИЛИСЯ В ДРУГОМУ ТАЙМІ…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «BRW-VIK» (Володимир-Волинський) – 1:3 (1:1)

«Скала»: 1. Святослав Барасюк, 88. Олександр Цюпер (8. Максим Медловський, 52), 15. Віталій Шемеляк, 19. Віталій Волос, 33. Святослав Лазор, 17. Ігор Качурка (11. Богдан Гнип, 31), 10. Віталій Іващук (14. Тарас Вахович, 31), 77. Віталій Полюга-к. (5. Василь Драган, 43), 7. Василь Пасічняк, 9. Олег Матуляк (20. Максим Братуш, 58), 23. Станіслав Максимів (16. Володимир Паєвський, 42).

Тренер – Анатолій Петрик.

Голи: Артем Глібко (24) – Дмитро Королевич (2), Степан Сологуб (31), Роман Куций (36).

У матчі наймолодших команд чемпіонату суперників також розділяла чимала кількість очок – 10. Команда з Волині, як і їхні старші колеги з U-16, наразі друга і веде наполегливу боротьбу з двома командами із структури ФК «Карпати» (Львів) за перемогу у групі. Наша «Скала» хоча і посідає одразу за цією лідируючою трійкою четвертий рядок, відстає, як ми вже зазначили вище, аж на десять пунктів. Тому для того, щоб посісти підсумкове третє місце і зберегти невеликі шанси грати матчі плей-офф за вихід до фінальної частини, треба було обов’язково перемагати. Однак, команда Анатолія Петрика, як і в поєдинку першого кола у Володимирі-Волинському», коли вони зазнали розгромної поразки – 0:3, також не змогла переграти суперника. Вирішальним тут став другий тайм. Після перерви команди пішли на відпочинок за рахунку – 1:1. Волиняни відкрили рахунок вже на старті матчу. На 2-й хвилині другий номер гостей Дмитро Королевич скористався помилкою нашого оборонця, який замість того, щоб винести м’яча після подачі з кутового, хотів зупинити круглого, проте зробив це невдало. Відновив рівновагу на 24-й хвилині чудовим ударом зі штрафного Артем Глібко, який лівою ногою перекинув смугастого через стінку і той опинився у лівому верхньому куті.

Після перерви вирішальними стали два індивідуальні рейди, спочатку «сімки» Степана Сологуба, а згодом і «одинадцятки» Романа Куцого, які на швидкості обійшли кількох візаві на лівому фланзі і завдали невідпорних ударів. Сталося це з інтервалом у п’ять хвилин. Пропустивши два м’ячі, гості впевнено довели гру до перемоги.