Дві перемоги "Скали"

12 березня 12:20
Переглядів: 208
Скала

У суботу, 11 березня, у рамках завершальної стадії підготовки до весняної частини змагань сезону 2016/2017 років  у Першій лізі футболісти стрийської «Скали» помірялися силами з львівською «Погонню», командою, яка торік фінішувала на 6-му місці чемпіонату Львівської області серед  команд Прем`єр-Ліги. А юніори «Скали» в цей же день провели спаринг проти ровесників із львівських «Карпат». В обидвох матчах сильнішими були стрияни, які перемогли з однаковим рахунком – 3:1.

«Скала» (Стрий) – ФК «Погонь» (Львів) – 3:1 (2:0)

11 березня  2017 р. с. Миртюки. 14 год. + 4 градуси. Арбітр: Борис Гребінь (Великі Дідушичі). Асистенти арбітра: Остап Петріца (Миколаїв) та Юрій Кравченко (Львів).

«Скала»: Роман Герич (Олег Білик, 46), 7. Віталій Кузів (Любомир Білоус, 60), Юрій Антонів-к. (Ярослав Альохін, 55), Вадим Альохін, Петро Стасюк (Олег Луців, 60), Дмитро Баранов (Артем Челядін, 60), Ігор Поручинський (Микола Ісаєв, 60), Ігор Бровко (Андрій Маляренко, 60), Назар Кміть, Сергій Мельник,  Юрій Черепущак (Василь Герег, 60).

Головний тренер – Роман Гнатів.

Голи у «Скали»: Вадим Альохін (14), Ігор Бровко (45), Василь Герег (62).

Матч проти аматорської команди, яка представляє польську громаду міста Лева, був останньою репетицією перед відновленням весняної частини у чемпіонаті країни серед команд Першої ліги. І відбувався він уже на трав`яному газоні. На траву команда Романа Гнатіва перейшла, починаючи з 7 березня. На цю гру головний тренер «малиново-зелених» Роман Гнатів виставив максимально наближений склад, якому доведеться розпочинати поєдинок через тиждень у Черкасах проти місцевого «Черкаського Дніпра». Не було в основі лише правого оборонця Любомира Білоуса, який через дискваліфікацію не зіграє перший офіційний поєдинок в цьому році. Отже, у першій половині зустрічі місце у воротах посів Роман Герич. На позиції правого захисника виступав Віталій Кузів. Зліва у захисті грав Петро Стасюк. Пару центральних оборонців склали капітан команди Юрій Антонів та Вадим Альохін. В опорній зоні грав Дмитро Баранов. Два верхні центральні півзахисники: Назар Кміть та Ігор Поручинський. На флангах розташувалися Сергій Мельник (ліворуч) та протилежній бровці – Ігор Бровко. І на вістрі атаки діяв  Юрій Черепущак.

Вже з перших хвилин вималювалась перевага господарів поля, які значно переважали суперника за всіма компонентами футболу. Вже до 8-ї хвилини стрияни могли тричі вразити ворота «Погоні», однак Мельник та Черепущак не влучили з убивчої позиції, а після удару Антоніва за львівську команду зіграла стійка.

А відкрив рахунок інший центральний захисник Вадим Альохін, який головою замкнув навісну подачу зі штрафного з правого флангу.

На останній хвилині першого тайму рахунок подвоїв Ігор Бровко, який опинився на протилежному лівому фланзі і красивим обвідним ударом на виконання поцілив у дальній кут.

Після перерви Роман Гнатів зробив значну кількість замін і один з тих гравців, що вийшов на заміну довів рахунок до розгромного. На 62-й хвилині під час контратаки партнери вивели на удар Василя Герега, який потужно пробив у лівий верхній кут.

Після цього гравці «Скали» чомусь заспокоїлися і грали, здавалося, у пів-сили. «Погонь», якій вже втрачати було нічого, заграла активніше і на останніх хвилинах зустрічі спромоглася на гол престижу. Сталося це після того, як захисник «Скали» порушив правила у власному штрафному майданчику. Футбольний вирок гравець «Погоні» використав на всі сто, розвівши круглого та Білика, у різні кути.

У підсумку впевнена перемога «малиново-зелених», які з бойовим настроєм очікують першої офіційної гри у 2017 році.

«Скала» U-19 (Стрий) – «Карпати» U-19 (Львів) - 3:1 (0:0)

11 березня 2017 року. 13 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». 5 градусів. Арбітр: Василь Більський (Миколаївський р-н).

«Скала» U-19: Назарій Жиляк-к., Валентин Білінський (Павло Табачинський, 80), Ярослав Анніч, Кирило Лисенко, гравець на перегляді,  Ярослав Миронюк, Артур Відерський (Едуард Волков, 80), Микола Тишкун ( Святослав Мельник, 55),  Роберт Якоб (Роман Михайленко, 70), Микита Фомін (Ігор Королевич, 55), 9. Михайло Лукач (Любомир Равліковський, 75).

Старший тренер – Олег Лутков.

Голи у «Скали»: Михайло Лукач (54, 70), Святослав Мельник (78).

Матч завжди принципових суперників закінчився впевненою перемогою господарів. Хоча у першому таймі «Карпати» мали непогані можливості, щоб відкрити рахунок. Однак вирішальним став тайм другий, у якому домінували «малиново-зелені». Відкрив рахунок Михайло Лукач вже у дебюті, скориставшись передачею Роберта Якоба з правого флангу.

А от другий гол створив і реалізував вже сам Лукач, який на 70-й хвилині обікрав суперника, вийшов віч-на-віч з голкіпером львівської команди і подвоїв рахунок.

Ще через кілька хвилин господарі довели свою перевагу до трьох голів. На 78-й хвилині гравці «Скали» заробили право на штрафний удар на правому фланзі. Стандарт взявся реалізовувати Святослав Мельник, який напівударом-напівподачею спрямував круглого у дальній кут.

Максимум на що спромоглися вихованці Романа Толочка та Богдана Стронціцького, то це на гол престижу. Сталося це на 83-й хвилині зустрічі, після помилки наших захисників, внаслідок чого гравець «Карпат» вийшов на побачення з Назарієм Жиляком і відквитав один м`яч.

До фінального свистка рахунок більше не змінився. Зауважимо, що нині склад юніорів «Скали» складається переважно з гравців команди U-17, які є на рік-два молодшими від гравців «Карпат». Тим і приємніша ця перемога, яка повинна додати впевненості команді у подальших поєдинках. Наступний спаринг вихованці Олега Луткова і Анатолія Петрика запланували провести у найближчу середу, 15 березня. Суперник наразі визначається.