Дячук-Ставицький: "Клуб виконав усі свої проблемні питання"

01 червня 22:30
Переглядів: 262
ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ

Виконувач обов’язків генерального директора ФК "Карпати" Юрій Дячук-Ставицький розповів, коли буде призначений головний тренер команди, і яка ситуація з отриманням атестату на наступний сезон.

- На днях команда вийде з відпустки і приступить до тренувань. Чи буде представлений новий головний тренер?
- Буде. Зараз команда пройде медогляд і поступово готуватиметься до наступного сезону. Дуже багато людей з нашої команди перебувають у різних збірних, тому треба почекати, щоб всі зібралися разом. Будуть у нас новачки, тому підпишемо з ними контракти. А гравці, які зберуться уже незабаром, розпочнуть тренування уже з понеділка. До кінця червня команда буде у Львові, а 3 липня поїдемо на збори до Польщі, Угорщини або Словенії.

- Керівництво клубу для себе уже визначилося з головним тренером?
- Кандидатура головного тренера – прерогатива почесного президента клубу Петра Димінського. Думаю, що через 2-3 дні усі взнають хто очолить "Карпати".

- Яка ситуація у "Карпат" з атестатом на наступний сезон і чи немає заборони на здійснення трансферів?
- Клуб виконав усі свої проблемні питання. У четвер буде засідання КДК, на якому "Карпати" отримають атестат на наступний сезон і дозвіл на проведення трансферів.

- Чи будуть "Карпати" грати домашні матчі на "Арені Львів"?
- Ми не проти. Ведемо перемовини з "Ареною Львів". Думаю, у нас ще є достатньо часу, щоб підписати договір про співпрацю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: