Дячук-Ставицький має власного кандидата на посаду тренера "Карпат" і не вірить, що команда вийде у Лігу Європи

21 грудня 18:30
Переглядів: 383
дячук ставицький
Виконувач обов‘язків генерального директора "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький заявив, що він не проти, аби на посаді головного тренера команди залишався Ігор Йовічевіч.

Однак екс-наставник, а нині гендиректор натякнув на власне обурення тим, що Йовічевіч без вартісного результату працює з командою півтора роки. "У Львові тренери працювали по півроку, по три місяці, по року. Нікого не чекали, не давали карт-бланш. Нехай би допрацював чемпіонат до кінця, а там керівництво вже буде вирішувати", -- сказав Дячук-Ставицький.

В. о. гендиректора клубу також зізнався, що має свою кандидатуру на посаду головного тренера. "Але навряд чи якийсь тренер зараз погодиться серйозно працювати, адже на цей сезон змінити ситуацію вже практично неможливо. Це хіба що 7-8 місце -- в нас важкий календар", -- зауважив один з керівників клубу, якого цитує fckarpaty.com.ua.

"Мабуть, на цей сезон завдання посісти місце в зоні єврокубків вже не є реальним. Ми відстаємо від "Волині" на 6 очок, у нас важкий календар. Тому цей сезон має бути підготовчим для наступного. Треба команду укріплювати, готувати таким чином, щоб в наступному сезоні боротися за Лігу Європи.

Я не думаю, що всі спонсори погодяться всім однаково платити дивіденди. Адже ставлення до різних команд різне, не можна порівнювати "Шахтар" з "Олімпіком" чи "Динамо" з "Олександрією". На зібранні, звісно, було вирішено рівноцінно розподіляти кошти, але є ще суперечливі моменти. Це рішення актуальне для наступного сезону, а цей сезон потрібно допрацювати, як є", -- додав Юрій Дячук-Ставицький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: