Дячук-Ставицький: Не провина Генінсона в тому, що відбувається в українському футболі

03 вересня 11:00
Переглядів: 146
ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ

Функціонер вирішив поки утриматися від оцінок роботи УПЛ

Генеральний директор "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький дав оцінку роботі Володимира Генінсона на посаді президента УПЛ.

- Кількість команд зменшилася, я вважаю, це погано! Мені складно давати оцінку роботі, не хочеться говорити поганого, але і хорошого не скажу. Те, що сталося з нашою національною збірною на Євро і те, що відбувається з чемпіонатом - це не позитив українському футболу. Ситуація в країні дуже непроста.

Ми з Генінсоном постійно спілкуємося. Я не можу сказати, що він нічого не робить, він постійно працює. На тлі того, що відбувається в країні, оцінювати роботу дуже складно. Скажу чесно, що з Генінсоном немає ніяких проблем. Від нього мало що залежить. Він нормальна людина, намагається щось робити, але створити щось в цих умовах дуже складно.

Нам потрібно пройти цей непростий період, дати Генінсону нормально працювати. І подивимося, що буде далі з нашим футболом. Чи будуть люди, які вкладають гроші в футбол, чи будуть вони це робити далі. Говорити, що у нас все добре буде неправильно, а сказати, що погано - теж неправильно. Клуби виживають, як можуть! Є ряд команд, які дихають на ладан. Не провина Генінсона в тому, що відбувається в українському футболі. Складно щось зробити для підняття рівня українського футболу, - сказав Дячук-Ставицький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: