Дячук-Ставицький: "У мене є своя кандидатура на посаду головного тренера"

17 грудня 10:00
Переглядів: 292
Дячук Ставицький

Виконувач обов‘язків генерального директора "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький після загальних зборів клубів УПЛ розповів про подальшу долю контракту з головним тренером команди Ігорем Йовічевічем, проблеми стосунків клубу зі своїми ультрас та поділився думкою стосовно формату чемпіонату України

Чи буде Ігор Йовічевіч продовжувати працювати з "Карпатами" 

- Особисто я, як генеральний директор, підписав би з ним контракт. Якщо він хоче працювати, нехай підпише на півроку, закінчить чемпіонат. Він півтора роки працював. У Львові тренери працювали по півроку, по три місяці, по року, нікого не чекали, не давали карт-бланш. Нехай би допрацював чемпіонат до кінця, а там керівництво вже буде вирішувати. Але я не знаю, якої думки стосовно цього дотримується президент. Якщо Йовічевіч любить команду, Львів, то я би на його місці погоджувався на піврічний контракт і довів, що він гідний працювати головним тренером, а потім вже говорити влітку про подальші дії. 

Про підтримку Йовічевіча фанатами "Карпат" 

- Хто просить залишити? Ультрас? Це фанати, через яких клуб платить мільйонні штрафи! Пошкоджують сидіння, кидають піротехніку. Я бачився з ними на зустрічі вболівальників. Вони мене питають: "Чого ви нас так не любите?" Та я вас люблю, але не можна ж такі неподобства робити, що ми мільйони гривень за рік виплачуємо штрафів. А ці кошти могли б піти на дитячий футбол

Про інформацію, що кандидатурою на посаду тренера "Карпат" розглядається Андрій Тлумак 

- Тлумак ще молодий тренер, про нього говорити, можливо, зарано. У мене є своя кандидатура на посаду головного тренера, але навряд чи якийсь тренер зараз погодиться серйозно працювати, адже на цей сезон змінити ситуацію вже практично неможливо. Це 7-8 місце, тому що в нас важкий календар. 

Перспективи на сезон і на майбутнє 

- Мабуть, на цей сезон завдання посісти місце в зоні єврокубків вже не є реальним. Ми відстаємо від "Волині" на 6 очок, у нас важкий календар. Тому цей сезон має бути підготовчим для наступного. Треба команду укріплювати, готувати таким чином, щоб в наступному сезоні боротися за Лігу Європи. Я не думаю, що всі спонсори погодяться всім однаково платити дивіденди. Адже ставлення до різних команд різне, не можна порівнювати "Шахтар" з "Олімпіком" чи "Динамо" з "Олександрією". На зібранні, звісно, було вирішено рівноцінно розподіляти кошти, але є ще суперечливі моменти. Це рішення актуальне для наступного сезону, а цей сезон потрібно допрацювати, як є. 

Про формат чемпіонату України 

- 21-го грудня збираються у ФФУ 6 клубів, які мають проблеми. На цьому засіданні буде вирішено, чи зможуть ці клуби впоратися з цими проблемами, чи вони зможуть залишатися в Прем’єр-лізі. Якщо вони зможуть гарантувати це, то тоді вже можна буде розмовляти про кількість клубів. Є спортивний принцип, за яким ми не можемо брати з першої ліги 5-6 команд просто так, щоб мати певну кількість. Це може зашкодити якості Прем’єр-ліги. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: