Дякуємо, Мартіне !!!

27 листопада 08:05
Переглядів: 272
Богатінов

Як ми вже повідомляли, Мартін Богатінов дочекався завершання контракту і залишив клуб. В неділю македонець вирушив на Батьківщину.

Голкіпер "Карпат" провів у львівській команді 2,5 сезона.

Серед вболівальників розділились враження про гру цього футболіста. І дійсно, феєричні матчі змінювались провалами. Стабільності македонцю бракувало. Але всі, хто мав можливість поспілкуватись з цією людиною, підтвердять, що Мартін надзвичайно відповідальна людина і приємний співрозмовник... Без всякого пафосу, з вмінням вислухати критику і з бажанням завжди прогресувати, з величезною повагою до своїх конкурентів по команді (Мисака та Ільющенкова), з щирим намаганням принести користь клубу, в якому він виступав. Мартін дуже цінував вболівальників, завжди тепло відгукувався про наше місто і фанатів у себе на Батьківщині.

В останні півроку він став заручником ситуації в клубі. Єдине питання до керівництва клубу/ Хіба не можна було надати статус вільного агента Мартіну ще влітку, якщо ви на нього не розраховували? Навіщо було маринувати гравця національної збірної по якихось "Прогресах"? Інколи потрібно залишатись просто людиною...

Богатінов перетерпів цей період і шукатиме щастя в іншому клубі. Ми зичимо йому знайти хороший клуб, поверненню в національну збірну і спортивних успіхів.

МАРТІН БОГАТІНОВ:

Кар'єра в "Карпатах" (2011-2013)

Чемпіонат України: 42 матчі - 63 пропущених

Кубок України: 5 матчів - 4 пропущених

Ліга Європи: 2 матчі - 1 пропущений

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: