Димінський вивів з активу "Карпат" клубну базу і академію

04 червня 08:15
Переглядів: 258
Карпати

Львівський клуб де-юре позбувся своєї тренувальної бази і дитячої академії

Карпати є одним з кращих українських клубів щодо футбольної інфраструктури, маючи все необхідне для роботи першої команди і дитячо-юнацького сектора. 

Однак днями галицький клуб позбувся своєї навчально-тренувальної бази і дитячої академії. За наявною інформацією, нещодавно почесний президент Карпат Петро Димінський вивів зі структури клубу базу і академію, і зараз невідомо, в чиїй власності знаходяться об'єкти. 

Джерела, наближені до клубу, стверджують, що дана операція пов'язана з побоюваннями Димінського щодо майбутнього Карпат. Справа полягає в можливі санкції ФІФА і ФФУ через невирішену судову тяганину з екс-гравцем львів'ян Володимиром Гудимою, а також в зверненні клубу в суд загальної юрисдикції (що явно суперечить статутам ФІФА і ФФУ). Через це клуб можуть навіть позбавити професійного статусу. 

Карпати судяться зі своїм колишнім футболістом Володимиром Гудимою вже кілька років, в процесі розгляду звертаючись не тільки до органів правосуддя ФФУ, але і в Франківський районний суд Львова. Це в свою чергу викликало невдоволення і загрози ФФУ і можливе покарання від ФІФА. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: