"Динамо" (Київ) U-19 – "Скала" (Стрий) U-19 – 2:1

02 квітня 11:55
Переглядів: 223
скала

У перший день квітня стрийська «Скала» провела другий поспіль виїзний матч. На полі навчально-тренувальної бази ФК «Динамо» суперником «малиново-зелених»  у поєдинку 4-го туру були однолітки із київського «Динамо».

«Динамо» (Київ) U-19 – «Скала» (Стрий) U-19 – 2:1 (1:0)

1 квітня 2015 р. 14 год. Чапаївка. Стадіон НТБ «Динамо». 12 градусів. 100 глядачів. Арбітр – Віктор Мамчур (Миколаїв). Павло Касанов (Вінниця) та Віталій Федорок (Чернігів). 4-й арбітр – Катерина Зора (Київ). Наглядач арбітражу: Іван Кувік (Закарпатська обл.).

«Динамо»: 12. Володимир Маханьков, 18. Олександр Тимчик, 2. Андрій Нестеренко-к., 15. Олександр Масалов (3. Сергій Чоботенко, 73), 4. Владислав Дубінчак (13. Денис Норенков, 67), 11. Ігор Нечай, 19. Іван Калюжний (5. Владислав Приймак, 88), 14. Артем Ковбаса (10. Данило Книш, 46), 8. Павло Оріховський (16. Дмитро Лапа, 83), 6. Артем Козак (9. Ігор Яровой, 46),   17. Михайло Удод.

Резервні гравці: 1. Дмитро Фастов.

Тренер – Фернандез Гомез.

«Скала»: 55. Ігор Фіяло, 7. Олег Домальчук (5. Назар Стасишин, 75), 13. Володимир Заїменко, 4. Віталій Заторський-к., 17. Святослав Мельник, 31. Юрій Воробець (3.Едуард Мись, 64), 11. Андрій Маляренко (77. Павло Тищук, 75), 99. Євген Заїченко (6. Дмитро Товстоп`ят, 64), 8. Ігор Нистирюк (33. Тарас Маряш, 85), 9. Олег Квич (14. Сергій Мельник, 75), 27.  Дмитро Заїкин.

Резервні гравці: 1. Роман Герич.

Старший тренер – Павло Кікоть.

Голи: Ігор Нечай (18), Михайло Удод (71) – Олег Квич (73-пен.).

Попередження: Артем Козак (10) – Олег Домальчук (58), Едуард Мись (90+1).

У попередньому турі стрийська «Скала» у рівній боротьбі поступилася у виїзному матчі луганській «Зорі». А столичне «Динамо» матч 3-го туру не проводило, адже їхній поєдинок з «Металістом» перенесено на травень.

Як показав звітний матч, на полі були дві приблизно рівні за класом команди. До речі, це було вже четверте протистояння «Скали» та «Динамо» у цьогорічному чемпіонаті. У трьох попередніх – команди обмінялися по перемозі та одного разу зіграли внічию. Спершу планувалося, що гра відбудеться на трав`яному газоні, тому команда Павла Кікотя й готувалася до цього поєдинку на траві. А вже після приїзду до Києва, адміністратор столичного клубу повідомив, що гра відбуватиметься на полі зі синтетичним покриттям. Чому динамівці вибрали цей варіант, залишається загадкою, адже у день гри світило сонце і не було підстав у таку погоду грати на газоні зі штучним покриттям.

Матчі проти «Динамо» стрияни розпочали у такому складі. З перших хвилин наставник «Скали» довірив місце у воротах Ігорю Фіялу. Лінія захисту: праворуч – Олег Домальчук, ліворуч – Святослав Мельник. Пара центральних оборонців – Віталій Заторський та Володимир Заїменко. Гравці опорної зони – Юрій Воробець та Андрій Маляренко. Над ними грав Євген Заїченко. На флангах розташувалися: праворуч – Олег Квич, ліворуч – Ігор Нистирюк. Наконечником атак був Дмитро Заїкин.

Павло Кікоть у стартовому складі у порівнянні з попереднім поєдинком вніс п`ять змін. Так, у резерві залишилися Воротар Роман Герич, центральний захисник Едуард Мись, опорний півзахисник Дмитро Товстоп`ят і гравець атакувальної ланки Микита Корчемкін. дискваліфікацію пропускав гру і Дмитро Баранов. Їх замінили Ігор Фіяло, Святослав Мельник, Юрій Воробець, Євген Заїченко та Олег Квич, який повернувся із розташування збірної України, де 28 та 30 березня разом із колегами по національній команді зіграв у Греції. І надалі через травму не зміг взяти участь у грі Богдан Іванченко.

Перед грою Павло Кікоть просив хлопців не притискатися до своїх воріт, а грати активніше на атаку. І на початках це вдавалося команді. Однак трохи згодом динамівці перехопили ініціативу і двічі реально загрожували воротам «Скали». У цей час надійно зіграв Ігор Фіяло. Однак на 18-й хвилині і він не зміг нічого зробити після флангової атаки правим крилом. Ще до перерви рахунок міг зрівняти Олег Квич, який опинився віч-на-віч з воротарем, однак Володимир Маханьков врятував динамівців.

Другий тайм стрияни розпочали з великим бажанням відігратися. І були близькими до цього. Знову свій шанс не використав Олег Квич, якого вдруге вивели на побачення з голкіпером.

А от кияни показали як треба реалізовувати свої нагоди. На 71-й хвилині столичні футболісти провели другу результативну атаку правим флангом. Святослава Мельника ніхто не підстрахував і Михайло Удод поцілив у ближній кут – 2:0.

Однак буквально через дві хвилини «Скала» скоротила відставання до мінімуму. Партнери діагональною передачею знайшли Олега Домальчука, який підключився до атаки на своєму правому фланзі, однак захисники зупинили рейд нашого флангового оборонця з відвертим порушенням правил. Арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку. Футбольний вирок влучно виконав Олег Квич.

У подальшому рахунок не змінився. За рівної гри фортуна вкотре посміхнулася супернику. «Динамо» перемогло за рахунок більшого досвіду і вміння витиснути максимум зі створеного, чи за рахунок помилок суперника.

У цей же день відбулися ще два поєдинки. Одеський «Чорноморець» вдома розійшовся «сухою» нічиєю із «Зорю», а харківський «Металіст» мінімально переграв «Дніпро (1:0). Матч «Шахтар» - «Карпати» відбудеться 4 квітня.

Наступний, 5 тур, відбудеться 8 квітня. «Скала» у цей день вдома протистоятиме одеському «Чорноморцю».