"Динамо" – "Порту": – 2:2. Завершили на позитиві

«Динамо» у грі з потенціальним конкурентом за прохід у наступний раунд не втілили у життя багато із задуманого.

Груповий турнір. Група «G»
«Динамо» – «Порту» Португалія – 2:2
Голи: Гусєв, 20; Буяльський, 89 – Абубакар, 22, 81.
Склад «Динамо»: Рибка, Антунес, Драгович, Хачеріді, Даніло Сілва, Рибалка, Мігєль Вєлозо (Кравець, 86), Гусєв (Буяльський, 67), Гармаш, Гонсалес (Беланда, 70), Мораєс.

Головною новиною дня стала інфекція в Андрія Ярмоленка, який через це не зміг взяти участь у зустрічі. Але для багатьох динамівців це був дебют у чемпіонському турнірі, тому вони іноді грали занадто обережно за відсутності свого лідера. На початку зустрічі обидві команди заробили немало стандартних положень, після яких і виникали небезпечні моменти. Більше їх було у господарі, тому гол виглядав заслужено, щоправда, внаслідок швидкого випаду. Організував його Денис Гармаш, а у потрібному місці у потрібну мить опинився Олег Гусєв. На жаль, концентрації в українців не вистачило, аби одразу не пропустити. За Вінсентом Абубакаром на «другому поверсі» не встежив Александар Драгович – 1:1. Перед перервою Гармаш у дотик пробивав у «девятку», проте Ікер Касільяс врятував гостей.

Другий тайм тривалий час був не дуже багатим на події. «Динамо» практично нічим не запам’яталось в атаці. «Порту» частіше нагадувало про вміння бити по воротах, однак переважно це відбувалось з далекої відстані. Тим не менше, послідовність португальців дозволила їм дочекатися відвертої помилки на виході Олександра Рибки, після чого Абубакар отримав схожу можливість на ту, що днем раніше проти «Шахтаря» використав Карім Бензема. Залишалось грати близько 10-ти хвилин, проте заміна від Сергія Реброва встигла спрацювати. Віталій Буяльський заробив штрафний, а потім другим темпом після не зовсім вдалої спроби Сергія Рибалки врятував матч – 2:2. Вже у компенсований час Артем Кравець ледь не вирвав перемогу для господарів – м’яч пролетів поруч з «дев’яткою». Фінальний свисток застав господарів в атаці.

У паралельному поєдинку цієї ж групи «Челсі» у Лондоні не мав проблем з «Маккабі» - 4:0. У зустрічі 2-го туру «Динамо» зіграє в Ізраїлі 29 вересня.