"Динамо" та "Скала" сильнішого не виявили

18 вересня 09:30
Переглядів: 189
ФК Скала Стрий

17 вересня стрийська «Скала» у рамках 5-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2014/2015 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга, на виїзді помірялася силами з одним із головних претендентів на перемогу в групі – однолітками київського «Динамо».

«Динамо» (Київ) U-19 – «Скала» (Стрий) U-19 – 2:2 (1:1)

17 вересня 2014 р. 16 год. Чапаївка. Стадіон НТБ «Динамо». 23 градуси. 100 глядачів. Арбітр – Євген Петренко (Олеса). Асистенти арбітра Віталій Федорок (Чернігів) та Юрій Вашкевич (Чернігів). 4-й арбітр – Олексій Деревинський (Київ). Суддівський спостерігач: Василь Бурмич (Хмельницький).

«Динамо»: 1. Дмитро Фастов, 18. Олександр Тимчик, 5. Владислав Приймак-к. (4. Микита Карташов, 65), 15. Олександр Масалов (17. Олександр Шарило, 81), 14. Владислав Дубінчак (10. Данило Книш, 39), 16.  Максим Казаков (3. Сергій Чоботенко, 55), 8. Павло Оріховський (9. Ігор Яровой, 86), 6. Володимир Шепелєв, 11. Ігор Нечай, 13. Денис Норенков, 19. Олексій Щебетун (7. Ростислав Тарануха, 65).

Тренер – Фернандез Гомез.

«Скала»: 1. Роман Герич, 5. Назар Стасишин (7. Олег Домальчук, 53),  3. Едуард Мись-к., 4. Віталій Заторський, 13. Володимир Заїменко, 44. Дмитро Товстоп`ят (31. Юрій Воробець, 75), 8. Ігор Нистирюк (17. Остап Павелко, 85), 69.  Дмитро Баранов, 11. Андрій Маляренко, 9. Олег Квич (88. Дмитро Заїкин, 90+5),  27. Микита Корчемкін (10. Богдан Іванченко, 59).

Старший тренер – Павло Кікоть.

Голи: Максим Казаков (44), Ростислав Тарануха (67) – Олег Квич (12), Володимир Заїменко (61).

Попередження: Данило Книш (78) – Дмитро Товстоп`ят (27), Віталій Заторський (40), Олег Квич (40+1), Юрій Воробець (80).

Попередній тур команди закінчили по різному. Стрийська «Скала» у Моршині поступилася лідеру – львівським «Карпатам», пропустивши усі п`ять голів у другому таймі. А київське «Динамо» у рамках 4-го туру чемпіонату України U-19 завітало до Закарпаття, вигравши в Мукачевому в ужгородської «Говерли» – 3:0.

Це для юніорів «Скали» був наразі найкращий матч у сезоні. Команда уродженця Київщини, вихованця школи столичного «Динамо» Павла Кікотя, дала справжній бій першому чемпіону України U-19, якого, до речі, очолює іспанський фахівець Фернандез Гомез. На такі матчі зазвичай і особливо настроювати гравців немає потреби, адже усі чудово усвідомлюють проти кого їм грати. А сам матч власне і дає відповідь і служить лакмусовим папірцем щодо можливостей команди.

Як показали події, тренерський штаб та гравці стрийської команди зробили правильні висновки після провального другого тайму домашньої гри проти «Карпат». Цього разу «Скала» відіграла над уважно і продемонструвала все, на що сьогодні готова. У матчі проти київського «Динамо» стрияни діяли за схемою 1-4-2-3-1, яка дала позитивний результат у матчі першого туру проти «Волині». З перших хвилин місце у воротах посів Роман Герич. Лінія захисту: праворуч – Назар Стасишин, ліворуч – Віталій Заторський. Пара центральних оборонців – Едуард Мись та Володимир Заїменко. Опорні півзахисники – Дмитро Баранов та Дмитро Товстоп`ят. Вище них розташувався Ігор Нистирюк. Флангові атакувальні півзахисники: праворуч – Андрій Маляренко, ліворуч – Олег Квич. Наконечником атак був Микита Корчемкін.

Загалом зустрічі пройшла у рівній боротьбі. На відміну від господарів, «Скала» не надто прагнула розкриватися, маючи на меті, насамперед, надійно зіграти в обороні. Така стратегія принесла плоди. Стриянам вдалося провести швидкий гол. Вийшов він трудовим і заслуга в цьому одного гравця. На 12-й хвилині Олег Квич вступив у єдиноборство із захисником «Динамо», відібрав у нього м`яч, вийшов на ударну позицію і влучно поцілив у дальній кут.

Господарям вдалося відігратися на останніх хвилинах першого тайму і не без допомоги фортуни. Максим Казаков отримав смугастого у центральній зоні і пробив у напрямку воріт Романа Герича. По дорозі круглий зачепив когось із гравців і по-зрадницьки зрикошетив у ворота. На перерву команди пішли за рахунку – 1:1.

З таким самим підсумком завершилася і друга половина зустрічі. І знову першими відзначилися гості. На 61-й хвилині «Скала» отримала право на кутовий. Дмитро Товстоп`ят подав, а Володимир Заїменко, вигравши гру на другому поверсі, вивів команду вперед. Однак втримати переможний рахунок «малиново-зеленим» не вдалося. Через одинадцять хвилин кияни провели атаку, після якої Ростислав Тарануха, що перед цим вийшов на заміну, опинився один перед Романом Геричем і встановив остаточний рахунок зустрічі. Щоправда, могли гості здобути і всі три очки. Вже за рахунку – 2:2 міг оформити «дубль» Олег Квич, який вкотре втік від візаві на своєму лівому флангу, однак із завершальним ударом у гравця юніорської збірної України не склалося. У підсумку бойова нічия – 2:2. Отож ми вітаємо нашу команду з першим виїзним очком, і що особливо приємно, здобуте воно у грі проти київського «Динамо».

Цього ж дня відбувся ще один матч 5-го туру. «Волинь» вдома переграла «Говерлу» - 2:0.