Асистенти арбітра: Руслан Єрмоленко, Денис Марченко (обоє – Чернігів).
Четвертий арбітр – Олександр Сахно (Київ).

Спостерігач арбітражу – Ігор Іщенко (Київ).

«ДИНАМО» U-21: Бущан, Лук’янчук, Осман (Лєднєв, 49), Михайліченко, Казаков (Шапаренко, 63), Щебетун, Кравченко, Булеца (Алібеков, 83), Тимчик, Оріховський, Бурда (Чоботенко, 46).
Запасні: Маханьков, Мандриченко, Тарануха.

«КАРПАТИ» U-21: Сілецький, Виздрик, Сениця, Бусько, Лебеденко, Стасишин, Завійський, Лебедь (Толочко, 75), Войтович (Полюганич, 72), Саламаха (Саутін, 77), Карпенко.
Запасні: Данилів, Скотаренко, Дерман.
Старший тренер – Олександр Чижевський.

Гол: Щебетун, 20.

Попередження: Лєднєв, 77 – Лебедь, 61.

Молодіжні команди і «Динамо», і «Карпат» на свій четвертий, останній очний поєдинок у сезоні виходили з бажанням взяти три очки. Адже їхні найближчі переслідувачі в боротьбі за золоті та бронзові медалі, однолітки з донецьких команд «Шахтар» і «Олімпік» відповідно, вчора свої матчі у рамках 28-го туру виграли. Звісно, такого, щоб в одній грі виграли обидві сторони – не може бути в принципі, тому протистояння киян з львів’янами очікувалося з особливим інтересом. У підсумку своєї мети досягли господарі. А тепер про деталі матчу.

Перший тайм видався не надто цікавим для любителів так званого відкритого футболу. І «Динамо», і «Карпати» в першу чергу намагалися убезпечити від небезпеки власні ворота. Тому гра більше нагадувала позиційну партію шахів, ніж боксерську рубку, в якій ніхто навіть не задумується про ефективний захист. За такого розвитку подій чекати на велику кількість гольових моментів не доводиться. Тим більше, коли у грі обох команд ще й бракує гостроти в передній лінії – і у «біло-синіх», і у «зелено-білих» постійно у першій 45-хвилинці виникали проблеми то з останнім пасом, то із завершальним ударом по воротах суперника.

Та все ж один гол до свистка на перерву глядачі таки побачили. На 18-й хвилині після подачі з кутової позначки Олексій Щебетун пробив крізь частокіл ніг захисників, м’яч перекотився через лінію воріт, звідки його одразу ж вибили карпатівці, але головний арбітр зустрічі Анатолій Абдула встиг усе помітити та зафіксував взяття воріт. 1:0 на користь «Динамо» – таким був підсумок першого тайму.

Значно багатшими на події видалися другі 45 хвилин протистояння. По перерві обидві команди додали у швидкості, тож гра стала більш динамічною і, як наслідок, більш видовищною. А головне, різко зросла кількість гольових моментів як біля одних воріт, так і поблизу протилежних. Тож у голкіперів як господарів, так і гостей – Георгія Бущана та Івана Сілецького відповідно – роботи додалося врази. Одразу зазначимо, і один, і другий проявили себе з якнайкращої сторони. Зокрема, Сілецький кілька разів рятував свої ворота від другого голу у ситуації, коли, напевне, усі присутні на грі, уже бачили м’яч у сітці. Але в підсумку динамівці та їхні тренери і вболівальники хапалися у відчаї за голови, а партнери Івана дякували йому за сейви, які залишали їм надії на підсумковий позитивний результат.

І не вина Сілецького, що відігратися «Карпатам» так і не вдалося. Треба віддати належне підопічним Олександра Чижевського та Михайла Дячука-Ставицького, які до самого фінального свистка намагалися врятувати бодай нічию. Але не менш ефективно ніж Сілецький, захищав свої ворота і голкіпер киян Бущан. Зокрема, на 60-й хвилині небезпечний удар Романа Лебедя з позиції правого інсайда він в ефектному стрибку кулаками перевів круглого на кутовий. А найкращу нагоду зрівняти рахунок «леви» втратили за десять хвилин. Упродовж однієї атаки гравці «Карпат» двічі поспіль наносили удари по воротах киян: той таки Лебедь зробив передачу до штрафного майданчика, звідки удар Назара Виздрика було заблоковано, а з «пострілом» Тараса Завійського впорався Бущан, продемонструвавши неймовірну реакцію.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua